728 x 90

جلسه خامنه‌ای و زوزه‌های آخوند سعدی

خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع

آخوند حسینعلی سعدی، رئیس دانشگاه ضدامام صادق، در سخنرانی در روز اربعین روز ۲۷مهر با حضور خامنه‌ای درباره شکست توطئه‌های رژیم علیه مجاهدین و قرار گرفتن حکومت آخوندی در لیستهای مختلف تروریستی گفت:

«چی اتفاق افتاده امروز؟ نظامی که ۱۷هزار شهید مظلوم ترور دارد رهبر عالیقدر این ملت جانباز ترور هست امروز در رسانه‌های استکباری به نام حامی تروریسم داره معرفی میشه؟»

 

آخوند سعدی با طعنه به روحانی از قول ولی‌فقیه رژیم سیاست مذاکره به غرب را بوسه زدن بر پنجه گرگ توصیف کرد. وی گفت:

«این بوق های استکباری می‌خواهند مردم از گفتمان مقاومت دست بکشند و یک مغالطه‌ای را اساتید معظم دانشگاه دارند ایجاد می‌کنند مقام معظم رهبری فرمود این‌که کسی گمان کند راه‌حل زانو زدن در برابر دشمن و بوسه زدن بر پنجه گرگ است خطایی‌ست نابخشودنی این خیلی مهم است».

 

حملات باند خامنه‌ای به روحانی بر سر حرفهایش در دانشگاه

ارگانها و مهره‌های ولی‌فقیه ارتجاع آخوند روحانی را به‌خاطر حرفهایش در دانشگاه شلاق‌کش می‌کنند.

کیهان خامنه‌ای روز ۲۸مهر ۹۸ در ادامه حملات قبلی به رئیس‌جمهور ولایت‌ فقیه، حرفهایش در دانشگاه و این‌که گفته بود «دعوا سر برجام نیست، مسأله بالاتری است»، به باد حمله گرفت و با یادآوری دستگیری دیپلمات تروریست حکومت آخوندی اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه علیه گردهمایی بزرگ مقاومت نوشت: در بحبوحه سفر روحانی به وین، دبیر سوم سفارت ما در اتریش را در آلمان بازداشت کردند که ۱۷ماه است تحت بازداشت است. هنگام سفر روحانی به پاریس هم، دست سازمان (مجاهدین خلق) را برای برگزاری میتینگ باز گذاشتند... آیا از این روند نامتوازن و توهین‌آمیز، ضرورت مذاکره و معامله دوباره در می‌آید؟»

 

روزنامه سپاه پاسداران(جوان) نیز در حمله به رئیس‌جمهور ولایت‌ فقیه، روحانی را کسی نامید که «در وسط معرکه جنگ تمام‌عیار اقتصادی و روانی، به آمریکا پیام می‌دهد که من با هرآنچه شما بخواهید موافقیم، اما موانعی وجود دارد».

روزنامه سپاه پاسداران هم‌چنین در مورد روحانی نوشت: «ایشان از عدد چهل سال یعنی کل دوران انقلاب شکایت دارد،.. چون بحثها محصول کل عمر نظام است».

 

رسالت آخوندی هم حسن روحانی را واداده و تسلیم طلب خواند و نوشت: «افرادی که در سابقه خود، تجربه مکرر وادادگی، تسلیم طلبی و سستی در برابر دشمن دارند به جای انجام وظایف قانونی خود و پاسخگویی در برابر عملکرد پر از اشتباه و خسارت بارشان، جواب درخور و قانع کننده‌ای ندارند».

 

آخوند روحانی روز۲۴مهر در سخنرانی خود در دانشگاه تهران درباره بحران و بن‌بست اقتصادی و سیاسی رژیم گفته بود:

«ما در شرایط سختی هستیم در شرایط اقتصادی سختی هستیم همه باید همدیگر را یاری کنیم.

پیشرفت کشور، آینده کشور در سایه تعامل با دنیا هست یا تقابل؟ ممکن است شما بگویید این‌که جوابش آسان است که. خوب تا هر جای بتوانیم تعامل می‌کنیم اگه نشد هیچی، جایی ضروری بود تقابل می‌کنیم، نه. این مسأله راهبردی اساسی هست. ۴۱سال است ما هنوز به جواب روشن قاطع توی این کشور نرسیدیم. یه عده‌یی می‌گویند تعامل سازنده حتماً، یه عده هم می‌گویند تقابل مستمر و دائم.

حتی اگر توی این مسائل استراتژیک سال‌ها ما بحث کردیم به نتیجه نرسیدیم اگر نرسیدیم باید برویم همه‌پرسی از مردم بپرسیم راهش این است.

یکی می‌گوید نمی‌دانم برجام خیلی خوب بود یکی می‌گوید نه برجام هیچی خوب نبود.

دعوا سر برجام اصلاً نیست،برجام که دعوا ندارد. دعوای یه چیز بزرگتر هست».

 

آخوند فلاحتی امام جمعه خامنه‌ای در رشت روز ۲۶مهر، درباره ترکیدن بادکنک مذاکره در نیویورک و دل بستن رژیم به اروپا گفت: اروپایی‌ها زهر می‌پاشند و با نظام دشمنی دارند.

وی گفت: «هنوز هم گویا دنبال این هستیم اروپائیان را با خودمان بیاوریم و از ته دیگ‌شان چیزی بگیریم اروپائیان هم زهرشون را دارند می‌پاشند شما عنایت دارید هنوز هم اینها دشمنی با ما می‌کنند در همین نشست اخیر تلاش شان بر این بود که رئیس‌جمهور محترم ما را ببرند با ترامپ گاو دوش بنشیند و یک عکس بگیرد اینها دنبال چی هستند؟»