728 x 90

تلویزیون حکومتی: خیلی‌ها خیلی رک می‌گویند اگر اتفاق بنزینی سال ۹۸ نمی‌افتاد قاسم سلیمانی هنوز زنده بود

تلویزیون حکومتی افق - ۱۶دی۹۹
تلویزیون حکومتی افق - ۱۶دی۹۹

پاسدار فلاح‌زاده:

آنها خیال می‌کردند چون یک کمی اعتراضات گسترده شد

در بعضی از شهرها هم بله مجاهدین دست کردند به اسلحه

شاید اینهم یکی از علت هایش بود گمراه شدند

البته بگویم قاسم سلیمانی در مسیر تهدید بود

اینهم ممکن است عواملی بود که شاید کار را سرعت بدهد

 

تلویزیون حکومتی افق ۱۶دی۹۹:

مجری: یک بحثی در رابطه با شهادت حاج قاسم هست سردار او نهم این است که خیلی‌ها معتقدند که حوادث آبان ۹۸ که بالاخره کشور درگیر یک التهابی شد به مدت سه چهار روز تاثیر داشت در شهادت قاسم خیلی‌ها می‌گویند خیلی رک و پوست کنده اگر اون اتفاق بنزینی در کشور نمی‌افتاد یک تدبیری می‌شد که اون اتفاق در کشور نیفته حاج قاسم الآن پیش ما بود حاج قاسم هنوز زنده بود اما یک گرایی به آمریکا داده شد که انگار کشور درگیر یک هرج و مرجی شده یک آشوبی شده اختلافاتی هستش که آمریکا را جرّی کرد که این تصمیم را بگیرد ارزیابی شما چیه از این مسأله؟

 

پاسدار محمدرضا فلاح زاده:

دقیقاً سال۹۶ تو سایتها هم آمد و رسماً هم اعلام شده که حاج قاسم را ترور می‌کنیم بعد هم یک مرحله دیگر تا رسید به اینجا. آن روزی که، اتفاقات عراق هم بود. اتفاقات قائن، بعد اتفاقات سفارت اینها مواردی بود که آمریکا را داشت جرّی می‌کرد. آمریکایی‌ها ممکن است درخواست مردم درخواست قشری بود درخواست موضوعی بود درخواست در خصوص بنزین بود اما اونها خیال می‌کردند چون که یک کمی اعتراضات گسترده شد در بعضی از شهرها و یکی دو نقطه هم بله منافقین و گروه‌های ملحد دست کردند به اسلحه مثل منطقه بعضی از مناطق کشور اونها شاید اینهم یکی از علت هایش بود گمراه شدند البته بگویم حاج قاسم در مسیر تهدید بود اینهم ممکن است عواملی بود که شاید کار را سرعت بدهد اما اونها حاج قاسم زدند که به حساب خودشان ژئوپلوتیک منطقه را تغییر بدهند جبهه مقاومت را دچار اضمحلال و فروپاشی کنند

اونها حاج قاسم رو زدند که بتوانند نقشه راه درازمدتشون رو که تجزیه ایران تجزیه عراق تجزیه سوریه و اینها بود رو عملی کنن.

مجری: حالا ارزیابی شما از جبهه مقاومت چیه بعد از شهادت حاج قاسم یعنی اونها آیا توانستند به هدف خودشون نزدیک بشن یا نه.

فلاح زاده: من فقط یک نکته عرضم به حضور شما دارم. این که. می‌دونید من یک مدتی توی سیستم کشوری کار کردم.

مجری: استاندار یزد بودید دیگه سال۸۶

فلاح زاده: عرضم به حضور شما مدیریت حاج قاسم ..........من توصیه می‌کنم به همه فرماندهان نظامی و همه مدیران کشوری، از مکتب حاج قاسم برای برنامه‌ریزی و اجرا در صحنه‌های مختلف استفاده کنند.