728 x 90

تعویق در معرفی کابینه آخوند جلاد ابراهیم رئیسی، به‌دلیل وضعیت بحرانی رژیم

آخوند جلاد رئیسی
آخوند جلاد رئیسی

به‌رغم اعلام تعیین روز یکشنبه برای معرفی کابینه آخوند جلاد ابراهیم رئیسی، وضعیت بحرانی رژیم باعث تعویق آن شد.

اقتصاد آنلاین رژیم روز ۱۷مرداد نوشت، پس از تغییرات دقیقه ۹۰ رئیسی در لیست وزرای اقتصادی که بدون هماهنگی مخبر، معاون اول او انجام شده بود، اعلام لیست اعضای کابینه به تأخیر افتاد. مخبر گفته با این افراد نمی‌شود اقتصاد را در شرایط بحرانی فعلی مدیریت کرد. تاریخ بعدی اعلام شده برای معرفی کابینه رئیسی جلاد روز سه‌شنبه است.

در همین حال، یک عضو مجلس ارتجاع در مورد معرفی اعضای کابینه به رئیس‌جمهور رژیم هشدار داد.

محمودوند، مجلس رژیم ۱۷مرداد۱۴۰۰: من می‌خواهم اولین تذکر رسمی را به رئیس‌جمهور محترم بدهم اولین و مهمترین نمود کار شما در انتخاب وزرا و اعضای هیأت دولت متجلی می‌شود و مبنای قضاوت ملت ایران خواهد شد!

در همین حال، رئیسی جلاد، دژخیم اسماعیلی سخنگوی قضاییه خامنه‌ای را به‌سمت رئیس دفتر خودش منصوب کرد. (خبرگزاری انتخاب ۱۷مرداد)

احمدی بیغش، مجلس رژیم، ۱۷مرداد۱۴۰۰: مدتی است در افکار عمومی و به‌ویژه در فضای مجازی مطالبی طرح می‌شود مبنی بر این‌که قرار است تعدادی از نمایندگان مجلس استعفا داده و در دولت و شهرداری تهران مشغول شوند عرض من این است که اولاً همه می‌دانید رهبری عزیز چندی پیش فرمایشی داشتند قریب به مضمون که مجلس را پله ترقی به‌اصطلاح خودتان برای مراتب دیگه نکنید که کلیپش وجود دارد درخواست می‌کنم هیأت‌رئیسه محترم اون را پخش کنند شاید از اشتیاق بعضی از آقایون کاسته شد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5ea88732-98e2-4d4f-be14-a07fdfa7dd68"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات