728 x 90

تعزیه تحریم خامنه‌ای و ظریف در مجلس ارتجاع

کواکبیان عضو مجلس ارتجاع
کواکبیان عضو مجلس ارتجاع
  • تعزیه تحریم خامنه‌ای و ظریف در مجلس ارتجاع
  • کواکبیان: علاوه بر ولی‌فقیه و فرماندهان نظامی ظریف را هم تحریم کرده است
  • کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم: شب گذشته به جواد ظریف نوشتم که الآن وقت پیدا شدن جان کری است تا اسمتان را از لیست تحریم‌ها بیرون بیاورد!

 

به‌دنبال تحریم‌های خامنه‌ای ولی‌فقیه ارتجاع و تعدادی از سرکردگان سپاه پاسداران توسط آمریکا، جلسه علنی مجلس ارتجاع در روز گذشته صحنه تعزیه خوانی اعضای این مجلس درعزای تحریم خامنه‌ای و ظریف بود.

 

تلویزیون رژیم ۴تیر ۹۸در گزارشی در این باره گفت:

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محکومیت تحریم‌های جدید آمریکا ضد شخصیتهای حقیقی و رسمی کشور این اقدامات سردمداران کاخ سفید را نشانه استیصال آنها را توصیف کردند و این تحریم‌ها را مغایر با موازین حقوق بین‌الملل دانستند.

گزارشگر: یکی دیگر از حلقه‌های زنجیر تلاش برای تنگ کردن عرصه بر ایران. آن‌هم در سایه سیاست فشار حداکثری.

محمدرضا تابش: آقای ترامپ هم ظاهراً زده به سیم آخر. هیچ شناختی از مردم ما از نفوذ رهبری ما، از ورزیدگی دیپلماتهای ما نداره.

زیرنویس:

جمالی نوبندگانی: سناریوهایی که در رابطه با فجیره و دریای عمان و پهپاد داشتند، این شکستها را می‌خواهند با یک فرار به جلو و یک مطالبی رو مطرح کنند که اون رو تحت‌الشعاع قرار بدهند.

محمدرضا پورابراهیمی: جمهوری اسلامی ایران به یک ثبات نسبی در حوزه اقتصادی رسیده و عبور اونها از تحریم‌ها امکانپذیر شده لذا این موضوع که خود آمریکاییها بهش رسیدند وارد یک فضای جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی بشوند.

 

مصطفی کواکبیان ۴تیر ۹۸:

کاخ سفید ظاهراً چه نمی‌خواهد از اقدامات ابلهانه خودش دست بکشد اخیراً علاوه بر رهبر معظم انقلاب فرماندهان نظامی آقای ظریف را هم به‌اصطلاح تحریم کرده این یعنی این‌که دروغ می‌گوید که می‌خواهد مذاکره کند دروغ می‌گوید که دیپلماسی را می‌خواهد پیش ببرد و دروغ میگه که که دنبال به‌اصطلاح تنش زدایی در این مسأله هست.

در همین جا از وزارت‌خارجه می‌خواهم که کشورهایی مثل امارات مثل بحرین و عربستان مثل انگلستان که همکاری می‌کنند با آمریکا آنها را هم باید با اقدامات دیپلماتیک جواب بدهد.

 

کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت مجلس رژیم ۴تیر ۹۸:

شب گذشته در پیام توئیتری خطاب به جواد ظریف نوشتم که الآن وقت پیدا شدن جان کری است تا اسمتان را از لیست تحریم‌ها بیرون بیاورد.

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات