728 x 90

تظاهرات برازجان با شعار مرگ بر دیکتاتور / اعتراض در سایر شهرها+فیلم

برازجان.فرماندار بی عرض نمی خوایم نمی خوایم.۱۶تیر ۹۷
برازجان.فرماندار بی عرض نمی خوایم نمی خوایم.۱۶تیر ۹۷

مردم برازجان روز شنبه ۱۶تیر ۹۷ در اعتراض به بی‌آبی؛ به خیابانها آمدند و اقدام به راهپیمایی و تظاهرات کردند. تظاهر کنندگان سپس در میدان بیمارستان این شهر تجمع کردند و شعار مرگ بر دیکتاتور دادند

آنها که تا پاسی از شب به تظاهرات خود ادامه دادند امام جمعه خامنه ای در این شهر را فراری دادند

تظاهرکنندگان خشمگین برازجانشعار می‌دادند: دشمن ما همینجاست دروغ می گن  آمریکاست، دولت بی‌لیاقت نمی‌خوایم نمی‌خوایم و سوریه را رها کن فکری به‌حال ما کن

 

 

 

 

 

اعتراض مردم خرمشهر از بی‌آبی و شوری آب

برخلاف تبلیغات گسترده و ادعای سراسر دروغ حکومت آخوندی آب مصرفی مردم خرمشهر هم‌چنان شور است و هموطنان ما در این شهر از بی‌آبی رنج می‌برند. این وضعیت باعث نارضایتی و اعتراض مجدد مردم این شهر شده است

امام جمعه شیاد این شهر و سایر کارگزاران رژیم مدعی شدند که آب شیرین به خرمشهر رسیده است اما معلوم می‌شود این دروغ است.

 

اعتراض در تهران

امروز شنبه ۱۶تیر ۹۷ در تهران جمعی از شهروندان در اعتراض به وعده پوشالی شرکت رامک خودرو و تحویل ندادن خودروهای فروخته شده به آنها؛ مقابل این شرکت تجمع کردند. شرکت رامک خودرو نماینده رسمی و انحصاری شرکت سانگ یانگ کره جنوبی در ایران است که در کنترل ایادی رژیم است.

 

اعتراض در خداآفرین آذربایجان شرقی

جمعی از پرسنل شرکت ساختمان سازی خمش، کارگاه احداث کانال اصلی شهرستان خداآفرین در آذربایجان شرقی، در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق عقب‌افتاده دست به اعتصاب زدند.

 

اعتراض کارگران در مریوان

در مریوان کارگران شهرداری روز شنبه۱۶تیر ۹۷ در اعتراض به پرداخت نشدن ۹ماه حقوق عقب‌افتاده دست به اعتصاب زدند و در مقابل شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

 

اعتراض کارگران اصفهان

کارگران شهرداری اصفهان روز شنبه ۱۶تیر ۹۷ در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق‌های عقب‌افتاده مقابل شهرداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

 

اعتراض کارگران عسلویه

جمعی از کارگران فازهای پارس جنوبی در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و دستمزدهای کم و حوادث شغلی، در سه راهی عسلویه تجمع کردند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات