728 x 90

تشنج و اعتراض در جلسه شدیداً کنترل شده رئیسی در رباط کریم

رئیسی جلاد
رئیسی جلاد

تشنج و اعتراض در جلسه شدیداً کنترل شده رئیسی در رباط کریم

رئیسی جلاد:

توطئه‌ها و فتنه‌ها را بشناسیم خطر را بدانیم

با حرف‌های خیلی زیبا می‌خواهند در جامعه اخلال ایجاد کنند

رئیسی جلاد طی سخنرانی که در رباط کریم در جمعی از بسیجیان و عوامل رژیم ایراد کرد، به‌رغم کنترل‌های شدید، بر سر وعده ۴میلیون مسکن مورد اعتراض قرار گرفت.

تلویزیون رژیم ۱۷آذر ۱۴۰۱:

ابراهیم رئیسی: این اردوگاه هم از اردوگاه‌ها و کارهای ضروری است که انشاالله باید (صدای صحبت یک نفر در جمعیت) قریه و اما قضیه مسکن، مسکن را من دیروز توضیح دادم، مسکن از ضرورت‌هایی است که ساخت یک میلیون مسکن را من از ابتدا گفتم به‌خاطر این‌که هم نیاز کشور است.

بذرپاش که به‌عنوان وزیر راه و شهرسازی دیروز بحمدالله رأی اعتماد از مجلس گرفتند چهره جوان فرزند شهید، خودشان از خانواده مکرم شهیدان هستند مصمم هستند که این وعده‌یی که دولت در این باب داد.

نامه‌ای دارند احیاناً نکاتی دارند که نکاتشان حتماً برای بنده قابل شنیدن هست، مطالب را محبت بفرمایید به دوستان ما که در جلسه حضور دارند عنایت می‌کنید حتماً مورد توجه ما قرار خواهد گرفت، اصلاً ما برای همین آمدیم توی منطقه که به این مطالب توجه بکنیم.

بشناسیم زمان خود را بشناسیم توطئه‌ها و فتنه‌ها را بشناسیم خطر را، بدانیم آنانی که با جلوه‌های دیگر می‌خواهند با حرف‌های خیلی زیبا می‌خواهند در جامعه اخلال ایجاد کنند تفرقه ایجاد کنند.

مردم ایران نشان دادند دشمن را خوب می‌شناسند با شعار آزادی گول نمی‌خورند.

(تلویزیون شبکه خبر رژیم -۱۷آذر)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d6b566c1-ba31-4276-a582-30eb64bf4afd"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات