728 x 90

تشنج در مجلس ارتجاع؛ مردم در شهر و پیاده‌رو می‌گویند خدا لعنت کند روحانی را

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

در جلسه روز سه‌شنبه ۸مهرماه، مجلس ارتجاع که برای رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت برگزار شده بود. در شروع با حمله به آخوند روحانی شروع شد. اردشیر مطهری عضو مجلس ارتجاع در گرمسار گفت: «امروز وزیر پیشنهادی صمت توسط رئیس‌جمهوری که خودش را مخفی کرده و به هیچ‌وجه در انظار عمومی نمی‌آید و حتی برای دومین بار در مجلس شورای اسلامی برای وزیر پیشنهادی‌اش حضور پیدا نکرده و ما متأسفیم. آقای رئیس‌جمهور می‌دانید مردم در شهر چه می‌گویند؟ پیاده راه بیفت برو ببین چه می‌گویند. می‌گویند خدا لعنت کند روحانی را این جمله‌ای است که دارد گفته می‌شود در کشور مردم به شما سر سوزنی اعتماد ندارند چه برسد به وزیر پیشنهادی که در دو دهه در خارج از کشور بوده».

مطهری با افشای زوایایی از فساد نهادینه در جنگ باندهای غارتگر نظام گفت: «کسانی پشت‌پرده انتصاب جناب آقای رزم حسینی در جایگاه وزیر صمت هستند که اگر من بخواهم پشت‌پرده‌هایش را نام ببرم تعجب می‌کنید! ملاقاتهایی که افراد فاسد کنار آقای رزم‌حسینی داشتند با مسئولان و بعضی از نمایندگان که به تعداد انگشتان یک دست نمی‌شوند تعجب می‌کنید.
من اینرا می‌خواهم بگویم جناب آقای رزم‌حسینی شما چگونه در کشوری که ادعا می‌کنید ارادت دارید مسئولیت می‌خواهید بگیرید که محل زندگی شما در کانادا هست دو دهه در کانادا خانواده جنابعالی در کانادا زندگی می‌کنند چرا شما اینجا آمدید و دم از مردم می‌زنید و دم از نظام میزنید!»

من در رابطه با رزم‌حسینی عرض کنم ارتباطش با آقای پوریانی ارتباط‌ش با ذکی اسدی ارتباطش با بعضی افراد فاسد را باید توی این مجلس اعلام کند باید شفاف‌سازی کند.

بحث دوتابعیتی رزم‌حسینی را انتشار دادند که افکار شما دوستان را منحرف کنند و از فساد اقتصادی این گروه این مجموعه غافل بشوید من استدعایم از شما این هست که آقای رزم‌حسینی شفاف‌سازی کنند چرا در جایی که خانواده‌اش در کانادا به سر می‌برند الآن ایشان در این کشور حضور دارند یک کارمند یک انسانی که در طول این ۴۰سال حقوق بگیرد چقدر است آقای رزم حسینی به اتفاق خانواده‌اش باید بیاید برای نمایندگان مجلس در خصوص ثروتش در خصوص داشته‌هایش در خصوص ارتباطات کاذبی که الآن مطرح است و اتهام فساد اقتصادی به ایشان مطرح است شفاف‌سازی کند اول در رابطه با فروش شرکت صوری ورشکسته به شرکت ملی مس، این شرکت صوری چه بوده؟ برخلاف دروغی که آقای علیرضا رزم حسینی به نمایندگان مجلس گفته وی از اوایل دهه۸۰ با پوریانی مافیای معدن کرمان شراکت داشته است یعنی ایشان گفته شراکت نداشتم مدارکش موجود هست.

ما شاه‌عبدالعظیم نمی‌توانیم برویم این بلند می‌شود می‌رود کانادا در زمان تصدی‌اش به‌عنوان استاندار کرمان سه هفته در ایام نوروز در کانادا به حساب معاون همراه خودش در کانادا به سر می‌بردند اینها چه جوری است؟».

سلیمی عضو مجلس ارتجاع گفت: «قانون مجلس می‌گوید روحانی باید در رأی اعتماد حضور داشته باشد. خب (روحانی) استنکاف کرد از عمل به قانون. روحانی خلاف قانون عمل کرد. می‌گوید من حقوق‌دانم، اما به قانون عمل نکرد».

پاسدار قالیباف در شرایطی که روحانی مردم را سر کارها می‌فرستد گفت: «عدم حضور روحانی در جلسهٔ امروز مجلس، به‌خاطر رعایت پروتکل‌های (کرونا) است!».