728 x 90

ترس و نگرانی ولی‌فقیه ارتجاع از سوت و کور بودن نمایش انتخاباتی

نمایش انتخابات
نمایش انتخابات

در حالیکه امام جمعه‌ها و نمایندگان خامنه‌ای ترس و نگرانی ولی‌فقیه ارتجاع از تحریم و کسادی نمایش انتخاباتی را برملا می‌کنند، یک روز مانده به پایان مهلت ثبت نام‌ها، آشفته بازار شایعه‌سازی در مورد کاندیداهای سرسپرده از هر دو باند ولایت ادامه دارد.

به‌دنبال اعلام نامزد شدن رئیسی جلاد۶۷ از سوی باند غالب که دست خامنه‌ای برای تحمیل ولی را کاملاً برملا کرد، کانال رسمی تلگرام سپاه پاسداران به تبلیغ رئیسی پرداخت و از جمله در تراکتی از همه خواسته است به گروه‌های استانی حامیان رئیسی بپیوندند.

همزمان شایعه سفر رئیسی به کرمان برای اعلام کاندیدا توری بر سر قبر دژخیم قاسم سلیمانی پخش و سپس تکذیب شد و توانگر عضو مجلس ارتجاع با اما و اگر گفت: رئیسی از اردیبهشت ۹۶ تا الآن برای انتخابات ۱۴۰۰ مهیا شده و آماده ریاست‌جمهوری است مگر منعی داشته باشد.

هم‌چنین خبرهای ضدونقیض در مورد ثبت نام علی لاریجانی و اسحاق جهانگیری منتشر می‌شود و برخی افراد نزدیک به پاسدار علی لاریجانی اعلام کرده‌اند شرکت او در نمایش انتخابات قطعی است و ستاد انتخاباتیش را با باهنر و تاجگردون تشکیل داده و قرار است روز شنبه نام‌نویسی کند.

برخی عناصر باند مغلوب رژیم، در این رابطه می‌گویند: پروژه کلان، شکل دادن دوقطبی رئیسی و لاریجانی است که هر کدام برنده شوند به نفع نظام است. در این دوقطبی نباید وارد شد یا این‌که باید آن را برهم زد.

هم‌چنین به گزارش رسانه‌های باند مغلوب، اسحاق جهانگیری نیز پس از تماس آخوند کروبی، آخوند محمد خاتمی و آخوند موسوی خوئینیها تصمیم قطعی به نام‌نویسی گرفته است.

در میان این قبیل خبرهای ضد و نقیض در روز جمعه شماری از مهره‌های سرسپرده ولایت ارتجاع از هر دو باند حاکمیت نظیر، فریدون عباسی، پاسدار علیرضا افشار و مصطفی تاج‌زاده ثبت نام کردند.

خبرگزاری رسمی رژیم که در تیول دولت روحانی است ضمن حمایت از علی لاریجانی نوشت لاریجانی هم اصول‌گرا است و هم نگاه اصلاح‌طلبانه دارد. او هم‌چنین نامزد نهایی جریان اصلاحات است. جواد ظریف کنار رفت. گزینه دوم اصلاح‌طلبان اسحاق جهانگیری است که اقبالی ندارد. حضور تاجزاده از سوی جریان اصلاحات هم به شوخی شبیه است. (تلگرام ایرنا رژیم۲۴ اردیبهشت)