728 x 90

تخریب مزار حمیدرضا درخشنده شهید راه آزادی در کازرون توسط رژیم سفاک خامنه‌ای

تخریب مزار حمیدرضا درخشنده شهید راه آزادی در کازرون توسط رژیم سفاک خامنه‌ای
تخریب مزار حمیدرضا درخشنده شهید راه آزادی در کازرون توسط رژیم سفاک خامنه‌ای

رژیم سفاک ولایت‌فقیه پس از اعدام جنایتکارانه حمیدرضا درخشنده که امام جمعه خامنه‌ای در کارزون را به هلاکت رسانده بود، مزار این شهید راه آزادی را که شعری بر روی آن حک شده بود، تخریب کرد.

خبرگزاری رادیو تلویزیون حکومت آخوندی روز ۱۸شهریور۹۸با تیتر سنگ قبر ضارب امام جمعه کازرون حذف شد، نوشت: دادستان شیراز با اشاره به شعر نوشته شده بر روی سنگ‌قبر اظهار کرد: شعر نوشته شده بلافاصله پس از مشاهده شدن با حکم قضایی برداشته شد.

 

به‌دنبال انتشار این خبر، موجی از نفرت علیه این اقدام ولایت سفیانی خامنه‌ای در شبکه‌های اجتماعی و در حمایت و قدردانی از جوانمرد شهید حمید رضا درخشنده به راه افتاد.

 

بر روی مزار این جوانمرد آزاده، این شعر حک شده بود:

دریغا و دردا که مردان پاک

یکایک نهادند بالین به خاک

یکی مرد خوابیده در این مزار

که کم دیده همتای خود روزگار

زگردون دلی گرچه پردرد داشت

ولی جسم و جانی جوانمرد داشت

 

اظهارات شهید راه آزادی و عدالت،  پس از دستگیری او توسط نیروی سرکوبگر انتظامی رژیم آخوندی در فضای آزادی منتشر شده است.

در این کلیپ، حمیدرضا درخشنده، از فرزندان شهر شورشی کازرون درباره‌ٔ انگیزه‌اش از حمله به آخوند خرسند، امام جمعه خامنه‌ای در کازرون و از سرکردگان مافیای مؤتلفه، می‌گوید: بی‌عدالتی دیده بودم، جنایتها را می‌دیدم.

حمیدرضا درخشنده در این کلیپ صوتی گفت: «دلیلش خدمت شما عرض شود. یک سری چیزهایی شنیده بودم و دیده بودم از بی‌عدالتی، از بی‌عدالتی. حتی خودم هم میرفتم آنجا حالا بگذریم انشاءالله تو یک فضایی برایتان توضیح می‌دهم. نگاه کن عدالت، موقعی که میری یک جایی هر جا باید بری باید کارت را به‌نحوه احسن انجام بدهند. طبق گفته‌های قرآن انجام بدهند، پارتی بازی نشه. دیگه بهتون بگم مواظب خیلی مسایل باشند. اینها که بنده با دیدن خیلی چیزها دیگه به هر ترتیب.

بگذار بگم پخش کنید، من زمانی که میرفتم سراغ ثروتمندها می‌گفت، شب خوابیدم صبح چندبرابر میشه، مستضعف نداره بخوره. دلم خون می‌شد. می‌دیدم صدها صدها مورد از این می‌دیدم. چقدر بخرم، چقدر به مستضعف بدهم. میرفتم این جنایتها را می‌دیدم

ما چاقو کش نیستیم. جهت اطلاع بهتان بگم اولین بارم بوده. دوستان بدانید همه می‌شناسند من را چاقو کشم هم نبودم. حکم حکم قرآن.

موقعیکه آدم یه چیزهایی را می‌بینه داغ می‌کنه. دوستان، ملت عزیز، ملت ایران دور همتان بگردم، دور مستضعفین بگردم. دور آنهایی که شب ندارین نان بخورید. دور آنهایی بگردم که قسط و وام بیمارتان کرده،

دوستان عزیز بگذار صداقت بگم، قبل از این‌که گوش بدهید پخش بشه شبکه فارس. قبل از ایشون می‌خواستم بروم سراغ یک مستکبر، مستکبری که آذوقه‌های مردم را انبار کرده.

نگاه کن همه من را می‌شناسند از بالا تا پایین می‌شناسند».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d88d9556-4e5a-4605-87b6-da466d5a4723"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات