728 x 90

بیمارستان مسیح دانشوری تخت خالی برای بیماران کرونایی ندارد

کرونا در ایران
کرونا در ایران

دکتر پیام طبرسی، رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: در حال حاضر در این بیمارستان تخت خالی برای بیماران کرونایی موجود نیست. طبیعی است که با زیاد شدن تعداد بیماران، تعداد تخت‌های بیمارستان کفاف نمی‌دهد.

وی در توضیح تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور بیماران کرونایی در پارکینگ بیمارستان مسیح دانشوری روز ۱۶تیرماه در گفتگو با خبرگزاری نیروی تروریستی قدس(تسنیم) گفت: بیماران در پارکینگ نگهداری نمی‌شوند؛ تصویری که منتشر شده است تصویر قسمتی است که بیمارستان در آنجا سایه‌بان زده و کپسول اکسیژن قرار داده است که تا زمانی که تخت‌های بستری خالی شوند و بیماران بتوانند به درون بخش منتقل شوند.

کارگزار رژیم در بهشت زهرای تهران آمار مرگ و میر بر اثر کرونا در این استان را نگران‌کننده خواند

سعید خال، کارگزار رژیم در بهشت زهرای تهران روز دوشنبه ۱۶تیر گفت: "با شیوع مجدد بیماری کرونا آمار فوتی‌ها افزایش یافته است. این آمارها، نگران‌کننده است حتی اعداد و ارقامی که شاهد هستیم در ۷۵روز گذشته بی‌سابقه بوده است."

به گزارش خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم) وی افزود: «اگر موارد بهداشتی رعایت نشود، تهران به روزهای سخت و غیرقابل تصور گذشته بحران کرونا باز می‌گردد».

وی در ادامه اضافه کرد: «این چیزی نیست جز زحمت برای کادر درمان؛ آرامستانهای سراسر کشور شرایط خاصی دارند و اعداد و ارقامی که در تهران وجود دارد، قابل قیاس با کل کشور نیست».