728 x 90

بیانیه وحشت‌آلود مجلس ارتجاع درباره لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران توسط پارلمان اروپا

لیست گذاری تروریستی  سپاه پاسداران
لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران

بیانیه وحشت‌آلود مجلس ارتجاع

درباره لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران توسط پارلمان اروپا

در صورتی که مفاد آن قطعنامه پارلمان اروپا مورد ابرام شورای اروپا

و یا اجرا توسط کشورهای اروپایی قرار گیرد

عواقب منفی آن متوجه بانیان این اقدام خواهد بود

 

بیانیه اعضای مجلس ارتجاع درباره لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران ۲بهمن ۱۴۰۱

قالیباف: خب بیانیه را بفرمایید

عضو هیأت‌رئیسه مجلس: بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محکومیت مصوبه ۲۹ دیماه ۱۴۰۱ پارلمان اروپا

معرفی سپاه پاسداران تحت اتهام تروریسم، ... رویه‌ای تنش‌زا و خطرناک است که حتماً با واکنش قاطع مجلس شورای اسلامی مواجه خواهد شد که عواقب منفی با نهادهای وابسته به سازمانهای نظامی اتحادیه و کشورهای اروپایی را در پی خواهد داشت. مجلس در این زمینه تدابیر تقنینی دقیقی را طراحی کرده و آن را به جریان انداخته است.

در صورتی که مفاد آن مورد ابرام شورای اروپا و یا اجرا توسط کشورهای اروپایی قرار گیرد، عواقب منفی آن متوجه بانیان این اقدام جاهلانه خواهد بود.

 

آخوند شاهرخی، نماینده خامنه‌ای در استان لرستان ۳۰دی‌ماه ۱۴۰۱

دشمن به‌دنبال راهبردهای دیگری است به‌دنبال این است که نمایندگان جمهوری اسلامی را سفرای جمهوری اسلامی را در کشورهای خارجی به داخل کشور برگرداند به‌دنبال حذف ایران از نهادهای بین‌المللی است به بهانه دروغ فروش پهپادهای ایران به روسیه به‌دنبال این است که بگوید قطعنامه ۲۲۳۱ سازمان ملل نقض شده است به دروغ به‌دنبال اتهام بمب‌گذاری است که اینها را به ایران اسلامی نسبت بدهد باید هوشیار بود!

این‌که می‌بینیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان تروریست اعلام می‌شود این جز برنامه‌های دشمن است.

(تکبیر: الله اکبر الله اکبر الله اکبر خامنه‌ای رهبر مرگ بر ضد ولایت فقیه... مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقین و کفار مرگ بر اسراییل)... .

(تلویزیون شبکه افلاک رژیم ۳۰دی)

 

آخوند عاملی نماینده خامنه‌ای در اردبیل ۱۰دیماه ۱۴۰۱

چرا یکطرفه آمدید از پیمان برجام خارج شدید آخر قانون خودتان اجازه نمی‌دهد همش به‌خاطر ضدیت با ایران است می‌بینید ایران یک کاری کرده اصول خودتان را زیر پا بگذارید

چرا آمدی به مجموعه‌یی تروریستی که ۱۷هزار نفر را ترور کرده... هان چرا تو آمدی به اینها زمین دادی پول دادی رفتی آنها را به پارلمان آوردی رفتید توی اردوگاه آنها نشست بر خواست کردید هان چی شد؟...

اون هم این‌که یک تصمیم شنیع گرفتند که نیروی رسمی نظامی‌اش را ببرد توی لیست تروریستی قرار بدهد اولاً اینها به قوانین بین‌المللی نمی‌خورد هیچ کشوری ارتش آنرا که تحریم نمی‌شود کرد معلوم می‌شود که اینها بدجوری از دست ایران عصبانی هستند انگار از حرص روده‌هایشان دارد بریده می‌شود حالا قوانین بین‌المللی را بگذاریم کنار سپاه در کدام کشور دست به تروریسم زده یکی را نشان بدهید.

(تلویزیون شبکه سبلان رژیم ۳۰دی)

آخوند عبادی امام جمعه خامنه‌ای در بیرجند ۳۰دیماه ۱۴۰۱

:چطور می‌شود که ما چهل و چند سال است این همه توطئه‌های دشمن، دیگه فرقی نمی‌کند از منافقینی که ۱۷هزار از بهترین ما را آنها شهید کردند و از ما گرفتند و بعد پیش ارباب هاشان رفتند. رفتند پیش فرانسه، پیش انگلیس، پیش آمریکا.

اون وقت ملاحظه می‌کنید اونهایی که منافقین را در اول انقلاب تجهیز کردند ۱۷هزار از بهترینهای ما را شهید کردند بعد رفتند پیش اونها اونها اونها را نگه‌داشتند تروریستهای اونچنانی رسوا را هم نگه‌داشتند به‌عنوان مأمور کارشان جنگ را بر ما تحمیل کردند حالا اروپا شده به‌اصطلاح متصدی حقوق‌بشر و اونهایی که با تروریست‌ها مبارزه کردند و جان و مال و حیثیت مردم را حفظ کردند میگه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کی اینها را پر رو کرده؟

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/38d45b69-0163-4928-9429-f7a31f413c74"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات