728 x 90

بلوفهای مضحک روحانی همزمان با سقوط آسانسوری ریال

آخوند روحانی
آخوند روحانی
  • رئیس‌جمهور ورشکسته ارتجاع: اقتصاد بدون نفت پی‌ریزی شده و شاخصهای اصلی اقتصاد به‌خوبی پیش می‌رود! بازی با قیمت ارز، عملیات روانی دشمن است.

آخوند روحانی در جلسه ستادی اقتصادی دولتش روز یکشنبه ۱۵تیرماه گفت: «با وجود شرایط سخت به‌وجود آمده ناشی از جنگ اقتصادی با دشمنان در دو سال گذشته، آرزوی دیرینه مردم و نخبگان در تحقق اقتصاد بدون نفت پی‌ریزی شده و با وجود تلاطم‌ها و تکانه‌های شدید اقتصادی ناشی از تحریم‌ها و شیوع کرونا، روند شاخصهای اصلی اقتصاد کشور در بخش تولید و صادرات به‌خوبی پیش می‌رود».

وی افزود: «جنگ اقتصادی دشمنان و بحران ناشی از شیوع کرونا، مردم در شرایط سختی قرار گرفته‌اند و دوران دشواری را طی می‌کنیم... دشمنان در یک عملیات روانی پیچیده با تشدید فشارهای اقتصادی به‌دنبال به‌شکست کشاندن تجربه اقتصاد بدون نفت در کشور ما هستند. از یک‌طرف مشکل برای صادرات نفت ما به‌وجود آورده‌اند و با حداکثر توان مانع از انتقال دارایی‌هایمان به داخل کشور می‌شوند و از طرف دیگر شبانه‌روز القاء می‌کنند سیاست‌های اقتصاد بدون نفت موفق نبوده و اقتصاد ایران تحت تحریم‌های اعمال شده در حال شکست است و نشانه‌های آن را هم نه شاخصهای اصلی که صرفاً نوسانات قیمت برخی کالاها و نرخ ارز اعلام می‌کنند. در حالی که شاخصهای اصلی نشان از عدم توفیق آنان در شکست نظام دارد... رسانه‌ها و دستگاه‌های تبلیغی باید اجازه ندهند مردم اسیر عملیات روانی و القائات دشمنان در مورد اقتصاد کشور قرار گیرند».

آخوند روحانی درباره صعود بی‌سابقه قیمت ارز گفت: «بازی با قیمت ارز، سکه و بازار سرمایه از متغیرهای اصلی عملیات روانی دشمن برای آشفته کردن اقتصاد کشور است». (سایت روحانی ۱۵تیر)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/bb793a3b-03e8-4ef5-9786-ca566ea435ed"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات