728 x 90

بحران کرونا در ایران - ۲۱شهرستان استان فارس در وضعیت قرمز کرونایی

بحران کرونا در ایران
بحران کرونا در ایران

این خبر تکمیل می‌شود.

۲۱شهرستان استان فارس در وضعیت قرمز کرونایی

آمار مبتلایان و جان‌باختگان رو به افزایش است

تلویزیون رژیم ۸آبان۹۹:

مجری: محدودیتهای کرونایی باز هم تمدید و البته این بار تشدید شد.

این محدودیتها به‌مدت یک هفته از شنبه دهم تا جمعه ۱۶آبان تمدید شد.

۲۱شهرستان استان فارس هم در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند و آمار مبتلایان و جان‌باختگان کرونا در استان هم‌چنان رو به افزایش هست.

حسینی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز: … در حال حاضر از میان افراد مبتلا و مشکوک به بیماری ۱۳۰۶نفر در بخشهای بیمارستانی سراسر استان بستری هستند که از این میان ۱۹۰نفر به واسطه وخامت حال عمومی‌شان در بخشهای مراقبت ویژه در حال دریافت خدمت هستند.

متأسفانه ما شبانه روز گذشته شبانه روز تلخی را داشتیم و با ثبت یک رکورد تلخ جدید تعداد فوتی هایمان افزایش قابل توجهی داشت روز گذشته ما ۲۵ هم استانی را از دست دادیم و مجموع جان‌باختگان ناشی از کووید۱۹ در استان فارس به ۱۳۶۸نفر رسید.

حریرچی: بستری در استان یزد به خط عمودی رسیده است

حریرچی معاون کل وزارت بهداشت رژیم اعتراف کرد: وضعیت استان یزد در زمینه ابتلا به کرونا خوب نیست و در صدر لیست بروز این بیماری قرار دارد. وی گفت: میزان بروز موارد جدید ابتلا به کرونا در ۱۰روز اخیر در استان یزد به اوج رسیده است و میزان موارد بستری به‌شدت خطرناک است.

فوت روزانه ۱۷ تا ۲۶بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان شرقی

علیار راستگو سرپرست فرمانداری رژیم در تبریز از افزایش تعداد بیماران بستری کرونا در استان به بیش از یک‌هزار و ۲۰۰نفر در بیمارستانها و مراکز درمانی استان خبر داد و گفت: تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا در استان به‌شدت افزایش یافته و به‌طور میانگین روزانه ۱۷ تا ۲۶نفر از هم‌استانی‌ها را به‌دلیل ابتلا به کرونا از دست می‌دهیم.

درگز دارای وضعیت حاد و خطرناک کرونایی

آمار مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی در حال افزایش و درگز در شرایط حاد و خطرناک قرار دارد. تلویزیون رژیم آخوندی در آستان رضوی روز ۸آبان با اعلام این خبر گفت:

گوینده: با شیوع موج سوم کرونا در خراسان رضوی تعداد مبتلایان و بستریهای کرونا در مشهد و شهرهای بزرگ استان روبه افزایش است و نزدیگ شدن به روزهای سرد سال شرایط را بحرانی‌تر خواهد کرد. آموزش حضوری در مدارس مشهد و شهرستانهای با وضعیت قرمز در استان خراسان رضوی هم تعطیل شد. درگز تنها شهرستان دارای وضعیت حاد و خطرناک کرونایی استان است.

گزارشگر: متأسفانه شاهد افزایش چند صد درصدی مبتلایان به این بیماری هستیم افزایشی که حالا درگز را در لیست ۴۳شهرستان بحرانی کشور قرار داده...

تمدید محدودیتهای کرونایی در لرستان تا جمعه ۱۶آبان

به گزارش تلویزیون رژیم روز ۸آبان تمام محدودیتهای کرونایی در استان لرستان تا روز جمعه ۱۶آبان تمدید شد

گزارشگر: شرایط فوق حاد کرونا در بیمارستانهای خرم‌آباد

یک پزشک: تمام تختهایی که برای کرونا اختصاص داده شده در بیمارستان شهدای عشایر ظرفیت تکمیل شده.

اعلام وضعیت هشدار با بلندگو: هشدار هشدار اعلام وضعیت قرمز برای شهرستان کوهدشت.

گزارشگر: شرایط ناشی از شروع موج سوم بیماری کرونا در کشور باعث شد تا شهرستان کوهدشت هم به‌دلیل میزان افزایش مبتلایان به کرونا در لیست ۴۳شهر وضعیت حاد قرار گیرد.

فوت روزانه ۱۷ تا ۲۶بیمار مبتلا به کرونا در آذربایجان شرقی

علیار راستگو سرپرست فرمانداری رژیم در تبریز از افزایش تعداد بیماران بستری کرونا در استان به بیش از یک‌هزار و ۲۰۰نفر در بیمارستانها و مراکز درمانی استان خبر داد و گفت: تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا در استان به‌شدت افزایش یافته و به‌طور میانگین روزانه ۱۷ تا ۲۶نفر از هم استانی‌ها را به‌دلیل ابتلا به کرونا از دست می‌دهیم.