728 x 90

اندیشکده آمریکایی: مسموم‌سازی دختران و اثبات تغییرناپذیری رژیم ایران

مسمومیت سریالی دانش آموزان
مسمومیت سریالی دانش آموزان

اندیشکده «آمریکن انترپرایز اینستیتوت» در گزارشی پیرامون مسموم‌سازی دختران مدرسه‌ای در ایران نوشت رژیم ایران «تغییرناپذیر» است و دولت بایدن باید دست از «مماشات» بردارد و با رژیم ایران برخورد جدی کند.

در این گزارش درباره مسمومیتهای سریالی و روبه گسترش دانش‌آموزان آمده است: اظهارات مقامات رژیم درباره منشأ این مسمومیتها مشکوک و متناقض بوده است و ردیابی منشأ مسمومیتها را تبدیل به امری پیچیده کرده است و ممکن است موضوع مسمومیتهای دانش‌آموزان که از کجا آب می‌خورد هرگز روشن نشود.
از طرف دیگر، بر اساس گزارشات نشان می‌دهد که ادعاها مبنی بر این‌که بخشی از خود رژیم برای «تلافی» علیه دانش‌آموزان دختر که در تظاهرات ضدحکومتی فعالانه شرکت داشته‌اند، مسموم‌سازی آنها را ترتیب داده است و رژیم ایران پیگیری جدی برای روشن شدن این موضوع نشان نمی‌دهد.

آمریکن انترپرایز نیز نوشت: «بارها شنیده‌ایم که حقوق زنان در رأس دغدغه‌های دولت بایدن قرار دارد. با این حال، این دولت کماکان تخلفات تهران در این باره را نادیده می‌گیرد، که باعث می‌شود مردم ایران بهای سنگین آن را بپردازند».
اندیشکده «آمریکن انترپرایز اینستیتوت» در نتیجه‌گیری خود می‌نویسد: «زمان آن فرا رسیده که دولت بایدن حرف و عملش را یکی کند و بفهمد که رژیم ایران هرگز علاقه‌یی به تغییر ندارد. این یک رژیم شرور است که صرفاً دغدغه بقای خود را دارد، و دست به هر کاری خواهد زد تا حیاتش را طولانی کند، حتی اگر به‌معنای نابودی مردم ایران باشد».(العربیه ۲۴اسفند)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d8f459f9-55fd-416d-9f53-e04910863bad"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات