728 x 90

انتصاب دژخیم گوشخوار محسنی اژه‌ای به‌عنوان رئیس قوه قضاییه

آخوند جنایتکار محسنی اژه‌ای
آخوند جنایتکار محسنی اژه‌ای

بر اساس گزارش رسانه‌های حکومتی امروز (۱۰تیرماه) خامنه‌ای یکی از جنایتکارترین عناصرش به نام آخوند محسنی اژه‌ای را به‌عنوان رئیس قوه قضاییه معرفی کرد. این آخوند جنایتکار جایگزین جلاد۶۷، آخوند ابراهیم رئیسی می‌شود. وی یکی از سرسپرده‌ترین و جنایتکارترین عناصر خامنه‌ای در قوه قضاییه است.

 

برخی سوابق آخوند اژه‌ای

معاون اول قوه قضا‌ئیهٔ رژیم، آخوند گوشخوار، محسنی اژه‌ای، در یک کنفرانس مطبوعاتی، روز یکشنبه ۲۴اردیبهشت۹۶، در قبال حرفهای آخوند روحانی مبنی بر این‌که «آنهایی که در طول ۳۸سال فقط اعدام و زندان بلد بودند. مردم شما را نمی‌خواهند. ». . آشکارا از این سیاست حمایت کرد. وی در مصاحبه‌یی گفت:

خبرنگار: یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری مطالبی را با این مضمون مطرح کرده که قوه قضاییه ۳۸سال با مجرمین برخورد و برخی را اعدام کرده است؛ نظر شما در این باره چیست؟

آخوند اژه‌ای: حتماً همین طور است که از ابتدای انقلاب تاکنون دستگاه قضایی در تمام صحنه‌ها برای برخورد با مفسدان و تروریستها و بر هم زنندگان امنیت مردم حضور داشته و برخورد کرده است.

آخوند اژه‌ای در حالی که به جنایت، فساد و شکنجه و اعدام در رژیم «افتخار» می‌کرد، اعلام کرد که سیاست «شلاق زدن، حلق‌آویز کردن، به چارمیخ کشیدن، پرتاب از بلندی، خراب کردن دیوار بر فرق، بریدن معکوس دست و پا، قطع انگشت و چشم درآوردن و سنگسار»، رویهٔ ثابت خلافت سیاه آخوندی بوده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت:
«اگر امروز عده‌یی باشند که بخواهند امنیت مردم را بر هم بزنند ما برخورد می‌کنیم کما این‌که در طول همین سال‌ها با همه این افراد برخورد کرده‌ایم و خواهیم کرد».

 

در مورد قیام‌آفرینان سال۸۸

آخوند دژخیم محسنی اژه‌ای سخنگوی دستگاه قضاییه رژیم در یک کنفرانس مطبوعاتی (۲۹شهریور ۱۳۹۵) به دفاع از کشتار جوانان در قیام ۸۸ پرداخت و گفت:
«اولا آنچه در سال۸۸ اتفاق افتاد یک مسأله کسانی که برخلاف قانون و برخلاف بلکه همه ضوابط مردم رو تحریک کردن، آمدن توی خیابان اموال عمومی و اموال مردم رو به آتش کشیدن، سبب شدن که عده‌یی کشته شدن، جان باختند و کشور را در یک تلاطم و ناامنی قرار دادند، کشوری که یک انتخابات بسیار مفتخرانه‌ای رو برگزار کرده و می‌رفت که حلاوت و شیرینی آن انتخابات رو بچشه، تبدیل کردند به یک چندین ماه ناامنی و به‌اصطلاح ناهنجاری... کسانی نباید امروز به بهانه‌هایی بخواهند تطهیر بکنند مجرمین و جنایتکاران فتنه سال۸۸ را، فتنه‌گران مجرم بودند، مجرم هستند و آنهاییکه به مجازات رسیدند که خوب رسیدن، بقیه هم اگر فراری هستن هر روزی که بالاخره نظام دستش به آنها برسه، مطمئن باشند که مجازات خواهند شد.

 

تهدید زنان و دختران میهنمان توسط آخوند محسنی اژه‌ای

آخوند محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه رژیم (۲۴خرداد۱۳۹۰) در جمع خبرنگاران به تهدید زنان و دختران میهنمان به بهانه آخوند‌ساخته بدحجابی پرداخت و گفت: «قوه قضاییه و شخص دادستان کل کشور از اقدامات ناجا برای برخورد با بدحجابی و بدپوششی حمایت می‌کند که در این زمینه مجتمع ویژه‌یی در تهران و شعبات ویژه‌یی در شهرستانها برای رسیدگی به این‌گونه ناهنجاریها ایجاد شده است».

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8dc9d054-429d-4bb8-843a-5c125ed79bc0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات