728 x 90

الیمن العربی: مانیتور فعالیت‌های اپوزیسیون ایرانی مجاهدین خلق طی ۴روز

مانیتور فعالیت‌های اپوزیسیون ایرانی مجاهدین خلق طی ۴روز
مانیتور فعالیت‌های اپوزیسیون ایرانی مجاهدین خلق طی ۴روز

سایت الیمن العربی ضمن گزارشی از فعالیت‌های مجاهدین می‌نویسد سازمان مجاهدین خلق که اپوزیسیون رژیم ایران است فعالیت‌هایی را که طی چهار روز علیه رژیم ایران انجام داده است، فاش ساخت و خاطرنشان نمود که ۲۰مرکز سرکوب را آتش زده است.

اعضای کانون‌های شورشی هوادار سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل کشور فعالیت‌های خود برای آتش زدن مراکز سرکوبگر وابسته به بسیج و حوزه‌های موسوم به علمیه و عکسهای خمینی و خامنه‌ای و بقیه سمبلهای رژیم ایران را افزایش دادند و طی روزهای ۱۳ تا ۱۶ فوریه اعضای کانون‌های شورشی ۲۰مرکز و مقر وابسته به بسیج و سپاه پاسداران به آتش کشیدند.

این سایت اشاره می‌کند که این فعالیت‌ها در تعداد زیادی از شهرهای ایران- از تهران تا مشهد در شمال شرق کشور تا تبریز و ارومیه در شمال غرب ایران و امیدیه و اندیمشک در جنوب غرب کشور تا آمل در شمال و کرج در میانه ایران و خرم‌آباد در غرب ایران –انجام شد.

و این در حالی است که نیروهای وابسته رژیم در کمین هستند و در حداکثر آمادگی برای دستگیری اعضای کانون‌های شورشی به‌سر برده و از دوربینهای مراقبتی استفاده کرده و به‌طور مستمر گشت می‌زنند، هدف این فعالیت‌ها شکستن مانع رعب و وحشتی است که این رژیم برقرار کرده است و با این‌که دستگیری اعضای کانون‌های شورشی معادل اعدام آنها توسط رژیم می‌باشد ولی به‌رغم این اعضای کانون‌های شورشی جان خود را به خطر انداخته و این فعالیت‌ها را انجام می‌دهند.

بخشی از این فعالیت‌های بشرح زیر است:

 

تهران..آتش زدن پایگاه بسیج

روز ۱۴فوریه در عملیاتی که هدف آن شکستن فضای رعب وحشتی بود که این رژیم برقرار کرده است، اعضای کانون شورشی ۸۲۱ تابلوی پایگاه بسیج به‌نام مرکز مقاومت ۲۳۷ بسیج را آتش زده و از بین بردند. این عملیات شجاعانه با نوشتن جمله‌ای از” مسعود رجوی“ رهبر مقاومت ایران که انقلاب سال ۱۹۷۹ نه مرده و نه خاکستر شده بلکه زنده است، همراه بود.

 

شهر اندیمشک..آتش زدن پایگاه بسیج

در یک عملیات قهرمانانه اعضای کانون شورشی ۹۸۲ با شعار ”مرگ بر خامنه‌ای و زنده باد رجوی“ ورودی پایگاه سرکوبگر بسیج به‌نام پایگاه ”بهشتی“ را در شهر حسینیه آتش زدند.

 

شهر تبریز..آتش زدن پلاکارد آخوندها

روز ۱۶ فوریه ۲۰۱۹ در یک عملیات قهرمانانه اعضای کانون‌های شورشی شماره ۱۰۸ یک پلاکارد تبلیغاتی آخوندها را آتش زده و سپس منطقه را از مظاهر کریه رژیم آخوندی پاکسازی کردند.

 

تهران پایتخت..آتش زدن پلاکارد عکسهای خمینی

روز ۱۶ فوریه ۲۰۱۹ اعضای کانون شورشی شماره ۶۵۰ در تهران پلاکارد عکسهای خمینی دجال و خامنه‌ای جلاد را به آتش کشیدند.

 

شهر خرم‌آباد..از بین بردن پلاکارد تبلیغاتی آخوندها

اعضای کانون شورشی ۴۲۴ در شهر خرم‌آباد یک پلاکارد تبلیغاتی که حاوی عکسهای خمینی دجال و دزد انقلاب مردم ایران بر علیه شاه و خامنه‌ای خون‌آشام را به آتش کشیدند این عملیات شجاعانه روز ۱۴ نوامبر با دادن شعار”مرگ بر خامنه‌ای و زنده باد رجوی“ همراه بود.

 

منطقه امیدیه..از بین بردن پلاکارد عکسهای خمینی و خامنه‌ای

شهر آمل..پاکسازی مظاهر رژیم آخوندی...

شهر خرم‌آباد..از بین بردن تابلو پایگاه بسیج...

شهر اردبیل..آتش زدن پلاکارد عکس خامنه‌ای

منطقه امیدیه..از بین بردن عکس ولی‌فقیه ارتجاع

 

سایت الیمن العربی سپس به پخش بروشورهای رهبر مقاومت اشاره کرده و می‌نویسد:

در همین راستا اعضای کانون‌های شورشی در شهرهای ایران بروشورهای عکسهای مسعود و مریم رجوی رهبران مقاومت ایران بر علیه رژیم آخوندی را توزیع و (در اماکن مختلف) چسباندند و همچنین اقدام به نوشتن شعار ”مرگ بر خامنه‌ای و زنده با رجوی“ بر روی دیوارها کردند و بروشورها و اعلامیه‌ها و عکسهای شهدای مجاهدین خلق را توزیع نمودند.

اعضای کانون‌های شورشی فعالیت‌های خود را با قبول ریسکهای بسیار و به‌رغم اقدامات امنیتی شدید و حضور گشتهای ایمنی برای دنبال کردن و دستگیری اعضای کانون‌های شورشی انجام می‌دهند و این در حالی است که کوچکتر ابراز طرفداری از مجاهدین خلق در داخل ایران مساوی با صدور حکم اعدام است.