728 x 90

الدستور مصر: مریم رجوی حملات آرامکو را طرحی ”شیطانی“ برای جنگ‌افروزی اعلام کرد

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران
مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران

الدستور مصر نوشت:‌

مریم رجوی پرزیدنت اپوزیسیون ایران اعلام کرد:‌ هدف قرار دادن تأسیسات نفتی عربستان سعودی توسط موشک و پهپاد از داخل ایران توسط رژیم آخوندی به‌معنی واقعی کلمه یک اقدام جنگی است.

رجوی هدف قرار دادن تأسیسات نفتی دولت همسایه را اقدامی برای (ایجاد) تشنج و فصلی جدید در تعرض‌های جنگ‌افروزانه دیکتاتوری دینی حاکم بر ایران توصیف کرد و افزود: قدرت و قاطعیت تنها زبان قابل فهم برای ملایان است. بی‌عملی در برابر فاشیسم دینی آنرا جری‌تر می‌کند. مردم ایران نخستین قربانیان این رژیم هستند و راه‌حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحرانها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمان‌یافته است و بایستی قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل ‌متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی‌سازی دوباره به کار بیفتد کما این‌که خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور(آن) از عراق و سوریه و یمن و لبنان و افغانستان ضرورت مبرم دارد.

اتحادیه اروپا باید خامنه‌ای و دفاترش و سپاه و وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی قرار بدهد.

و شورای امنیت ملل ‌متحد باید پرونده نقض حقوق‌بشر و جنایتهای رژیم ولایت فقیه به‌ویژه قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷ را به دادگاه بین‌المللی بسپارد و جامعه بین‌المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به‌رسمیت بشناسد.