728 x 90

الاخباریه: کنفرانس همبستگی اسلامی با مقاومت ایران - حمایت از اپوزیسیون و مردم ایران راه‌کار اصلی برای سرنگونی رژیم فاشیستی

اشرف ۳ - کنفرانس همبستگی اسلامی با مقاومت ایران - ۲۴تیرماه۹۸
اشرف ۳ - کنفرانس همبستگی اسلامی با مقاومت ایران - ۲۴تیرماه۹۸

تلویزیون الاخباریه روز ۲۴تیر۹۸ در گزارشی از کنفرانس همبستگی عربی اسلامی با مقاومت ایران گفت: با حضور شخصیتهای سیاسی عربی در کنار نیروهای اپوزیسیون ایران کمیته همبستگی عربی اسلامی با مقاومت ایران در تیرانا پایتخت آلبانی کنفرانس خود را برگزار کرد. در این کنفرانس موضوعات مختلفی مورد بحث قرار گرفت که مهمترین آنها حمایت رژیم حاکم بر تهران از تروریزم در منطقه و جهان بود.

 

صالح القلاب وزیر پیشین تبلیغات اردن به الاخباریه گفت:

واقعیت این است که مقاومت ایران می‌تواند هدفش که سرنگونی این رژیم است را محقق کند زیرا که این مقاومت تنها این تعدادی که اینجا در خارج هستند نیست، بلکه نیروهای مجاهدین خلق در داخل ایران هستند و اغلب مردم ایران را شامل می‌شود همه آنها حول مجاهدین و مقاومت ایران حلقه می‌زنند و همه آنها در راستای سرنگونی رژیم حاکم فعالیت و حمایت می‌کنند الآن این رژیم می‌خواهد مردم را به بحرانهای خارجی مشغول کند.

 

الاخباریه افزود: شرکت‌کنندگان در این کنفرانس که در حاشیه گردهمایی سالانه مقاومت ایران برگزار شده بود تأکید کردند که به مجرد سرنگونی رژیم ولایت‌فقیه در تهران، آتش فرقه‌گرایی در منطقه نیز خاموش خواهد شد آنها به یک فعالیت منطقه‌ای و بین‌المللی برای متوقف کردن جنایتهای رژیم ایران و حمایت از قیام مردمی که در مقابل ظلم در ایران بپا خواسته‌اند فراخواندند سخنرانان تأکید کردند که رژیم ولایت‌فقیه در ایران از دهه‌ها پیش از طریق دخالت‌های خونین در بحرین و یمن و سوریه و عراق و لبنان و بقیه کشورهای عربی، صلح و ثبات منطقه را تهدید می‌کند.

 

نذیر حکیم از رهبران اپوزیسیون سوریه به الاخباریه گفت:

ما در محلی امیدوارکننده فساد رژیم ایران را بررسی می‌کنیم.رژیمی که سرطانش و زیانش را به منطقه کشانده است این رژیم فقط به مردمش زیان نمی‌رساند. این رژیم نیروهای مقاوم و مبارز همه طیفهای جامعه را کشته و کوچ داده است.

 

الاخباریه در ادامه گفت: در کنفرانس همبستگی عربی ـ اسلامی با مقاومت ایران، تأکید شد که رژیم آخوندی جنگ مذهبی را در منطقه شعله‌ور کرده امت اسلامی را پراکنده و دسته‌بندی کرده است آنها به حمایت از قیام مردم ایران فراخوان دادند چرا که پیروزی مردم ایران پیروزی مردم عرب نیز هست.

پیام این کنفرانس بسیار روشن بود پیام این بود که زمان آن رسیده است که دولتها و کشورهای جهان آزاد بحرکت در آیند و موضوع مردم ایران که تحت ظلم دیکتاتور قرن و جنایت‌کاران جنگی این دوران هستند را مد نظر قرار دهند

در این کنفرانس همچنین تأکید شد که حمایت از اپوزیسیون و مردم ایران راه‌کار اصلی برای سرنگونی این رژیم فاشیستی است.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات