728 x 90

افشای دروغگویی‌های روحانی توسط روزنامه حکومتی وطن امروز

گران شدن بنزین
گران شدن بنزین

روزنامهٔ حکومتی وطن امروز روز ۲۱ آذر ۹۸ دروغگویی و ضدو نقیض‌گویی‌های روحانی در جریان افزایش قیمت بنزین را افشا کرد و به سخره گرفت.

این روزنامهٔ باند دلواپسان نظام، با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر این‌که نباید چیزی از مردم مخفی بماند و نباید دروغ بگوییم،‌ نوشت: «روحانی در حالی تأکید بر «محرم» دانستن مردم به‌ویژه در موضوع تحریم‌ها دارد که خود او در ماجرای گرانی بنزین به وزیر کشور دستور داده بود زمان و نحوه اجرای سهمیه‌بندی بنزین را به اطلاع هیچ‌کس نرساند. این بی‌اطلاع نگه‌داشتن دیگران به بالاترین شکل امنیتی خود به اجرا درآمد، به‌گونه‌یی که به‌گفته روحانی خود او «روز جمعه» متوجه گرانی بنزین شد».

 

این روزنامهٔ حکومتی با ردیف کردن انبوهی از اظهارات ضدو نقیض از حرفهای اخیر روحانی، در توصیف دولت او می‌نویسد: «دولتی که رئیس‌جمهور آن خود صبح اجرای طرح افزایش نرخ بنزین از آن مطلع شده بود اما وزیر او در جهان موازی دیگر خبر از اطلاع داشتن دهها هزار کارگر از این طرح می‌دهد، رئیس دفتر رئیس‌جمهورش مسئولیت تصمیمات دولت را می‌پذیرد اما مقام پاسخگوی دولت در جهان موازی مسئولیتها را متوجه صدا و سیما دانسته و در عین‌حال اعتراف به آن می‌کند که تصمیم دولت عدم اطلاع‌رسانی این طرح بوده است».