728 x 90

اعتراف کریمی قدوسی به هدف رژیم ایران از دست زدن به دور جدید آدم‌ربایی و ترور

کریمی قدوسی
کریمی قدوسی
  • کریمی قدوسی: این رویه جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است، دیگر گروهک‌ها و مجاهدین هم ضربه خواهند خورد.
  • خامنه‌ای گفت در آینده دشمن حتی فکر سلب امنیت نظام را هم نخواهد کرد، غرب با حمایت از تندر و مجاهدین درصدد ضربه زدن به نظام ما بوده، اما شاهد هستیم که آنها هر ضربه‌ای زدند متقابلا سیلی خوردند.

جنون حکومت آخوندی از گردهمایی جهانی مقاومت ایران:

  • کریمی قدوسی: نظام قضایی در مورد حمایت شبکه اینترنشنال از مجاهدین حکم غیابی صادر کند و از مجامع حقوقی بین‌الملل بخواهد که این حکم را اجرا کنند
  • دستگاه قضایی برای دولتهای حامی مجاهدین کیفرخواست بنویسد، کسی نمی‌پذیرد که مجاهدین در فرانسه اجلاسی برگزار کند و سرویس اطلاعاتی این کشور از این اقدام حمایت نکند.

سایت وزارت اطلاعات رژیم موسوم به هابیلیان ۱۲مرداد۹۹:
«جواد کریمی‌قدوسی، عضو کمیسیون امنیت مجلس با ارزیابی اقدام سربازان گمنام در دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر گفت: بر اساس احکام اسلامی که قوانین کشور ما بر اساس آن تنظیم شده است اگر دشمن به مردم ما آسیبی وارد کند، نظام بایستی پاسخ این آسیب را بدهد و از این طریق امنیت را ارتقا بخشد. این پاسخ‌ها باید به‌گونه‌یی باشد که دشمن دیگر جرأت سلب امنیت را نکند. البته این رویه جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است.
وی گفت: جمهوری اسلامی این امنیت را نه تنها برای خودش بلکه برای کل بشریت می‌خواهد اما نظام لیبرال دموکراسی با ایجاد، تجهیز و حمایت از گروهک‌های مانند تندر و (مجاهدین) درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی ما بوده اما شاهد هستیم که آنها هر ضربه‌ای زدند متقابلا سیلی خوردند.
پیش از آن که سوژه این اقدام مهم باشد پیام مهمی دارد. پیام آن به همه جریانهای معاند و دشمنان این است که یا توبه کنند تا نظام اسلامی در مورد آنها تصمیم بگیرد یا این‌که تحت پوشش هر سرویس اطلاعاتی و امنیتی هم که باشند دیر یا زود هم‌چون روح‌الله زم و ریگی در تور نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی گرفتار خواهند شد.
این اقدام پیام بین‌المللی وسیعی را ایجاد کرد و در درازمدت و با تکرار این‌چنین دستگیریهایی سطح امنیت جمهوری اسلامی افزایش یافته و میزان تهدیدات به‌شدت کاهش می‌یابد. (خامنه‌ای هم گفت) که در آینده دشمن حتی فکر سلب امنیت نظام اسلامی را هم نخواهد کرد.
سیاست اروپایی‌ها سیاست نفاق است. این کشورها به خواست هیچ کسی احترام نمی‌گذارند جز آنچه که خود به آن معتقدند.


وی در پایان و با اشاره به نامه اخیر خانواده شهدای ترور خطاب به قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جهت پیگیری حمایت شبکه اینترنشنال از (مجاهدین) گفت: نظام قضایی جمهوری اسلامی می‌تواند در این خصوص حکم غیابی صادر کند و از مجامع حقوقی بین‌الملل بخواهد که این حکم را اجرا کنند و حتی برای دولتهای حامی این گروهک‌ها و شبکه‌ها کیفرخواست بنویسد. کسی نمی‌پذیرد که گروهکی مانند (مجاهدین) در فرانسه اجلاسی برگزار کند و سرویس اطلاعاتی این کشور از این اقدام حمایت نکند. این اقدامات با پشتیبانی و حمایت سرویس‌های امنیتی است. متهم اصلی این‌گونه اقدامات خود کشورهای حامی هستند».