728 x 90

اعتراف کریمی قدوسی به نفوذ گسترده در نهاد ریاست‌جمهوری و حمایت واعظی از آمدنیوز

جواد کریمی قدوسی
جواد کریمی قدوسی

جواد کریمی قدوسی نماینده مجلس ارتجاع در مصاحبه با سایت حکومتی بولتن نیوز (۱۱ اردیبهشت) در مورد نفوذ گسترده در نهاد ریاست‌جمهوری رژیم گفت: «باید به پرونده‌های سنگین نفوذ در دولت و نهاد ریاست‌جمهوری رسیدگی شود».


نفوذهای سنگین در دولت

این عضو مجلس ارتجاع در خصوص نفوذ در دولت آخوند روحانی اعتراف کرد: «باید به پرونده‌های سنگین نفوذ در دولت و نهاد ریاست‌جمهوری رسیدگی شود و مردم باید در جریان پرونده‌های جاسوسی از این نهاد از جاسوسی خواهرزاده روحانی تا معاونین و مشاوران وی از جمله حسام‌الدین آشنا قرار گیرد».


حمایت واعظی از ادمینهای آمدنیوز

کریمی قدوسی افزود: «زمانی که آقای واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود از ادمینهای کانال معاند آمدنیوز حمایت می‌کرد و بعد دیدیم که نه تنها برخوردی با واعظی نشد بلکه وی در نهاد ریاست‌جمهوری به‌عنوان رئیس دفتر رئیس‌جمهور مشغول به کار شد».
وی با اشاره به اطلاع آخوند روحانی از این پروژه‌های نفوذ گفت: «متأسفانه حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور با آن‌که از بسیاری مسائل مطلع بود اعتراضی نکرد».


نفوذ در مراکز هسته‌یی جدی است

این نماینده مجلس ارتجاع به نفوذ در مراکز هسته‌یی تأکید کرد و گفت: «نفوذ در مراکز هسته‌یی و نطنز نیز بسیار جدی است و به پرونده این نفوذ نیز باید رسیدگی شود».

وی افزود: «بارها و بارها در خصوص این نفوذها حرف زدم که در خصوص همه این موارد نهاد ریاست‌جمهوری از اینجانب شکایت کرد اما اینجانب از همه این شکایات تبرئه شدم».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/54df6ea4-db8f-46ad-81b0-83df0569e6a6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات