728 x 90

اعتراف به پرداخت حقوق نیروهای نیابتی رژیم ایران در سوریه

اعتراف به پرداخت حقوق نیروهای نیابتی رژیم ایران در سوریه
اعتراف به پرداخت حقوق نیروهای نیابتی رژیم ایران در سوریه

رئیس بنیاد مستضعفان رژیم در برنامه تلویزیونی به پرداخت حقوق نیروهای نیابتی این رژیم در سوریه اعتراف کرد.

پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان رژیم گفت که زمانی که او مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه بوده، قاسم سلیمانی برای پرداخت حقوق فاطمیون(نیروهای مزدور نیروی تروریستی قدس) در سوریه به او مراجعه کرده و درخواست کمک کرده است.

وی افزود: «من در بنیاد تعاون سپاه بودم، حاج قاسم آمده بود به من گفت که حقوق فاطمیون را ندارم بدهم، در سوریه کمک کن! یعنی کار به جایی می‌رسد که حاج قاسم سلیمانی نمی‌تواند حقوق سپاهش را بدهد. می​گفت اینها برادران افغان ما هستند و دست نیاز به امثال ما دراز می‌کرد.»

 

گفتنی است که این سخنان در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت زیرا نشان می‌داد که پولهای مردم ایران به‌جای این‌که صرف این کشور شود، برای گسترش دخالت‌های رژیم در کشورهای منطقه و به حساب نیروهای نیابتی رژیم ریخته می‌شود.

در پی این اعتراف سرکرده سپاه پاسداران روزنامه حکومتی شرق به پرویز فتاح انتقاد کرده که چرا در علن به چنین موضوعی پرداخته و چیزی را گفته که نباید می‌گفت!

این روزنامه حکومتی که از برملا شدن حیف و میل اموال مردم ایران برانگیخته شده بود، نوشته است: «رئیس بنیاد مستضعفان از هوشمندی لازم برای حضور در یک برنامه تلویزیونی برخوردار نیست. او سریع عصبانی می‌شود و واکنش‌هایی شبیه به رئیس پیشین خود محمود احمدی‌نژاد از خود نشان می‌دهد یا چیزهایی می‌گوید که نباید بگوید.»