728 x 90

اعتراف به قتل‌عام زیر ضرب قیام

در حالی که رژیم سخت زیر فشار آمار کشتار مردم دست و پا می‌زند و ربیعی وحشت‌آلود ظاهر شد و گفت به‌زودی آمار می‌دهیم، برخی آمران کشتار با ترس و لرز به خانه تعدادی از شهیدان قیام رفتند و شمخانی به‌قتل ۸۵درصد بی‌گناه در شهرستانهای تهران اعتراف کرد: «بیش از ۸۵درصد از جان‌ باختگان رخدادهای اخیر در شهرستانهای تهران در هیچ‌یک از تجمعات اعتراضی حضور نداشتند و به‌صورت مشکوک با سلاح های سرد و گرم غیرسازمانی کشته شدند». (تلویزیون حکومتی ـ پنجشنبه ۲۱آذر)

هم‌چنین امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، عضو هیأت‌رئیسه مجلس آخوندی، ضمن اعتراف به تعداد بالای کشته‌شدگان در ماهشهر گفت: «در این میان ممکن است به جمع بی‌گناهی هم آسیب وارد شده باشد که حاکم اسلامی وظیفه دارد آن را جبران کند، دیه پرداخت و به خانواده آنان رسیدگی شود». (روزنامه حکومتی ایران ۲۱آذر ۹۸)

شمشیر قیام ‌آن‌چنان بر فرق نظام فرود آمده که شمخانی، هیولای خون‌ریز، وحشت‌زده خود را هم‌جنس و خادم مردم معرفی می‌کند: «ما از جنس شما هستیم، عرض کنم که ما خادم مردم هستیم». (تلویزیون حکومتی ـ پنجشنبه ۲۱آذر)

جلاد خون‌آشام زیر ضرب قیام تلاش می‌کند با وارونه‌سازی و انکار هویت شاهدان و شهیدان قیام آبان، بن‌بست آمار را بشکند تا شاید مانع از خیز بلند قیام و جرقه‌ای شود که به آتشفشان می‌رسد.