728 x 90

اعتراف سرکردگان رژیم به‌تهاجم جوانان دلیر به‌مراکز متعدد بسیج ضدمردمی و...

اعتراضات به گرانی
اعتراضات به گرانی

گوینده تلویزیون رژیم ۲۶اردیبهشت ۱۴۰۱: دشمن و به‌ویژه رسانه‌های معاند با تمام توان خود در تلاش هستند با تحریک تعداد محدودی از مردم و ایجاد آشوب در چند شهر بین مردم و دولت فاصله ایجاد کنند... دشمنان نظام و انقلاب با تحریک جمعی از مردم در چند شهر از استان چهار محال و بختیاری ساعاتی این شهرها را به آشوب کشیدند.

 

علی محمدی دادستان رژیم در شهرکرد: اعتراضات را به سمت حمله به بعضی از سازمانها و ساختمانهای دولتی می‌کشانند که این صحیح نیست و قطعاً مورد رسیدگی و برخورد قرار می‌گیرد.

گزارشگر رژیم: فرمانده سپاه استان هم از وارد شدن خسارت به برخی از اماکن دولتی و نظامی به‌دنبال این آشوبها خبر می‌دهد.

 

پاسدار اکبری سرکرده سپاه استان چهار محال و بختیاری: مراکز بسیج مورد تهاجم قرار گرفته و هم تعدادی از عزیزان بسیجی ما در صحنه‌های مختلف دچار حادثه شدند که در دست بررسی است خب قطع یقین همچین مواردی که پیش می‌آید دشمنان توجه نمی‌کنند که این افراد واقعاً برای چه ورود پیدا کردند اونها دنبال ضربه زدن هستند به هر نحوی.

 

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری رژیم: من خواهشم این هست هم مردم عزیز آرامش خودشان را حفظ کنند هم مراقبت فضا که خلاصه ناآگاهانه وارد فضا نشوند (تلویزیون شبکه اخبار جهان بین رژیم ۲۶اردیبهشت).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/44476a90-ba56-4c03-a01b-c57f45c85b16"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات