728 x 90

اعتراف سایت حکومتی رژیم به بازداشت یکصدهزار نفر در قیام

قیام ایران
قیام ایران

سایت بهار نیوز (رژیم) به بازداشت یکصدهزار نفر در قیام اعتراف کرد. این سایت در گفتگو با محمود میرلوحی یکی از اعضای شورای قلابی شهر رژیم به بحرانهای سیاسی و بی‌جواب در حاکمیت یک دست رئیسی جلاد اعتراف کرد و نوشت: «حالا به روزی رسیدیم که در اعتراضات بیش از صدهزار نفر را بازداشت می‌کنیم. چرا باید آمار سرانه زندانی‌ها آن‌قدر زیاد باشد. چرا هر مسأله‌یی را جرم‌انگاری کرده‌ایم. بیش از ۲هزار عنوان مجرمانه در کشور وجود دارد. این روش جواب نمی‌دهد. چرا به این روز رسیدیم که اهل فکر و فرهنگ و ادب باید در زندانها باشند؟ (سایت بهار نیوز رژیم ۶فروردین)

محمود میرلوحی عضو سابق شورای قلابی شهر تهران با نگرانی گفت: با توجه به‌گستردگی شمول اعتراضات، حاکمیت باید فکری برای این حجم از نارضایتی بکند. ما دنبال این بودیم که زندان نداشته‌باشیم. حالا به‌روزی رسیدیم که در اعتراضات بیش از صدهزار نفر را بازداشت می‌کنیم .(سایت بهار نیوز رژیم ۶فروردین)

 

عباس عبدی از باند مغلوب گفت: برخلاف نگاه رسمی ریشه‌های اعتراضات کماکان وجود دارد و به‌نظر من تشدید هم شده است. یعنی عواملی که باعث این بحران شده تشدید شده است. امروز آن عوامل با شدت بیشتری وجود دارد.سایت اقتصاد نیوز رژیم ۶فروردین)

 

محمد مهاجری از نزدیکان پاسدار علی لاریجانی با وحشت از استمرار قیام گفت: داستان مهسا امینی یک جرقه بود. بعضی از جامعه‌شناسان می‌گویند امکان اعتراضات در پس یک جرقه دیگر وجود دارد.

وی افزود: به‌لحاظ وقوع ناآرامیهای اجتماعی شاید بتوان آن را به‌زلزله تشبیه کرد. زلزله در چه حالتی اتفاق می‌افتد؟ وقتی گسلهایی وجود داشته باشد که امکان حرکت داشته باشند. من معتقد هستم جامعه ما روی گسل است.( سایت اقتصاد نیوز رژیم ۶فروردین )

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f17ed11c-83b1-4b60-b6c2-5962448863e8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات