728 x 90

اعتراف آخوند حسن روحانی به‌انتصابات به‌جای انتخابات

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند روحانی که عناصر باندش به‌رغم سرسپردگی به‌خامنه‌ای توسط باند رقیب حذف شده‌اند، در واکنش‌های پرخواهش و تمنای خود برای راه دادن آنها به‌ خیمه شب بازی انتخاباتی، اذعان کرد که شعبده انتخابات در ولایت فقیه انتصابات است و انتخابات نیست.

جای دیگری انتصاب بفرمایند و بعد مردم پای صندوق بروند بخواهند تشریفات انتخابات را انجام دهند.

خوب حالا اگر می‌خواهیم برویم پای صندوق، رأی بدهیم. به‌شما می‌گویند بروید وارد یک فروشگاه بزرگ شوید و یک جنسی را انتخاب کنید، اگر یک جنس بیشتر نیست، یک مارک هم بیشتر نیست، دیگر انتخاب لازم نیست،

 

 

رئیس جمور ورشکسته ارتجاع به‌رغم حذف فله‌یی عناصر باندش خواستار گرم کردن نمایش انتصابات ولایت فقیه شد و هم‌چنین تن‌دادن به‌تقلبات شد. آخوند روحانی گفت:

امروز روزی است که باید برویم پای صندوق رأی، ولو این‌که گله داریم، ناراحت هستیم و ممکن است در ذهن ما مشکلاتی باشد و یا این‌که ممکن است یک جایی بگوییم فلان جا دقیق اجرا و عمل نشده است. با صندوق قهر نکنیم؛

در انتخابات اگر هم دیدیم نقص و ایرادی است، خواهش می‌کنم روز انتخابات، ۲اسفند یک روز تاریخی و یوم‌الله برای ماست، کاری نکنیم که صف‌های ما خلوت باشد،

 

آخوند روحانی قیام مردم ایران در دیماه ۹۶ را روزی تلخ در تاریخ حکومت آخوندی توصیف کرد.

کاری به‌۹۶ندارم چون ۹۶جزو روزهای تلخ تاریخ ماست که هیچ وقت یادم نمی‌رود و این دی سال ۹۶ بود که ترامپ را پررو کرد که در برابر ایران بایستد و دشمنان ما را تشویق کرد.

 

رئیس‌جمهور ارتجاع بار دیگر بر شرایط سخت حکومت آخوندی تأکید کرد و با یادآوری هلاکت دژخیم قاسم سلیمانی گفت که می‌خواهند به‌طور کامل رژیم را محاصره کنند.

همه آنها فکر می‌کردند چند ماه بیشتر ما نمی‌توانیم دوام بیاوریم.. شما ببینید فشاری که امروز هست از هر زمان دیگر بیشتر است. هیچ زمانی مثل امروز مردم ما در فشار نبودند.

ترامپ اول برجام را ترور می‌کند، بعد سردار عزیز ما سپهبد سلیمانی را ترور می‌کند. اینها همه یک مسیر است.

 

 

آخوند روحانی از این‌که پرونده اف.ای.تی.اف بسته شده و نظر شورای نگهبان رژیم حاکم شده، ابراز نگرانی کرد و گفت: که «همه ما در یک شرایط حساسی قرار گرفته‌ایم».

وی افزود:‌«نمی‌شود یک قانون و مقرراتی که دولت آن را تصویب کرده به‌عنوان لایحه داده به‌مجلس و مجلس به‌عنوان نماینده ملت، آن را تصویب کرده، بین زمین و آسمان بماند و روابط ‌ما با دنیا دچار مشکل شود. مگر چنین چیزی می‌شود و مگر می‌شود روابط بانکی ایران با دنیا قطع شود و بهم بریزد.چه کسی در این کشور تصمیم‌گیر است؟ اینها دارند رابطه ایران را با بانک‌های جهان ترور می‌کنند. حواسمان باید باشد. اینها دارند، اعتماد مردم را با نظام ترور می‌کنند.»

آنهایی که می‌خواهند اعتماد مردم را ترور کنند باید حواس مان جمع باشد. همه ما در یک شرایط بسیار حساسی قرار گرفته‌ایم و نباید بگذاریم آمریکا پیروز شود.