728 x 90

استرون استیونسون: کشته شدن منصوری قاضی فراری نشان از یک‌ سوءقصد توسط سرویسهای اطلاعات رژیم آخوندی دارد

استرون استیونسون
استرون استیونسون

استرون استیونسون هماهنگ‌کننده کمپین تغییر برای ایران و رئیس گروه دوستان ایران آزاد؛ در مقاله‌یی که خبرگزاری یونایتدپرس؛ روز دوم تیرماه مخابره کرد، با اشاره به مرگ غلامرضا منصوری قاضی فراری در رومانی، نوشت: «کشته شدن او نشان از یک سوءقصد توسط سرویسهای اطلاعات رژیم آخوندی دارد، مشابه نشان ترور سعید امامی در ۱۹۹۹ دارد که گفته شد خودش آرسنیک خورده است. یکی از کارهای اصلی وزارت اطلاعات هدایت عملیات علیه مجاهدین خلق بوده است. نشان مشابه دیگر در ترور پروفسور کاظم رجوی بود».

وی در مقاله خود با اشاره به فساد فراگیر در حاکمیت آخوندی در ایران اضافه می‌کند: «این‌که دزد بودن منصوری را رژیم فاش ساخته جای تعجب نیست چون عمده مقامات این رژیم فاسد هستند. بعید است وی با رشوه‌یی کلان در جیب و خرید یک ویلا در ترکیه نیازی به خودکشی داشته باشد».

لازم به یادآوری است که شوری آش قتل قاضی فراری رژیم به حدی است که آخوند محمد جعفر منتظری دادستان کل خامنه‌ای در یک فرار به‌جلو و ایز گم کنی ناشیانه در مصاحبه با تلویزیون حکومتی در تاریخ اول تیرماه به تناقض‌گویی افتاده و می‌گوید:

مجری تلویزیون: در خصوص مرگ قاضی منصوری که امروز من خواندم که شما گفتید مشکوک است خیلی حرف و حدیث ایجاد شده حالا یکسریها می‌گویند جعبه سیاه بوده می‌خواستند مثلا جعبه سیاه از بین برود کشته شده یا می‌گویند اسامی افراد جدیدی را چقدر واقعاً این گمانه‌زنیها صحت دارد؟
آخوند منتظری: ابعاد حادثه برای ما کاملاً ناشناخته و مشکوک است کاملاً مورد سؤال هست ما به‌عنوان یک مقام قضا نمی‌توانیم تا زمانی که ابعاد قضیه روشن نشده نمی‌توانیم اظهارنظر جدی بکنیم من روز گذشته یک نامه مفصلی را به‌عنوان دادستان کل کشور رومانی تهیه کردم از طریق وزارت امور خارجه فرستادیم.
مجری: یعنی خود دستگاه قضا تو این قضیه مدعی است و پیگیر است.
آخوند منتظری: عرض می‌کنم، بله بله همین امشب من داشتم نامه را تهیه می‌کردم انشاالله فردا صبح اول وقت تهیه می‌کنم گفته می‌شود خودکشی هست گفته می‌شود که کشتند او را او را کشتند. نمی‌دانیم چی هست چون کاملاً مسأله مشکوک است و خود ما هم البته گمانها و ظن‌هایی را می‌بریم به این قضیه که در معرض ظن واقعی است که چطور شده این حادثه اتفاق افتاده... .