728 x 90

اذعان تلویزیون حکومتی به افزایش مبتلایان به کرونا در شهرهای مختلف

کرونا در ایران
کرونا در ایران

تلویزیون شبکه یک رژیم روز چهارشنبه ۶بهمن در گزارشی درباره افزایش مبتلایان به کرونا در شهرهای مختلف اذعان کرد و گفت: با افزایش شمار مبتلایان روزانه کرونا پس از ۴۷روز نقشه کرونایی کشور دوباره قرمز شد. در تازه‌ترین رنگ‌بندی کرونایی کشور در اپلیکیشن ماسک امروز ۱۲۳شهر از وضعیت آبی‌ خارج شدند. شهرستان اردکان در استان یزد نخستین شهری است که پس از انتشار اومیکرون در وضع قرمز کرونا قرار گرفته است.

هشت شهر کاشان در استان اصفهان فردوس در استان خراسان جنوبی، تربت‌حیدریه در استان خراسان رضوی، بستک در استان هرمزگان، ابرکوه، خاتم، مهریز و میبد در استان یزد نیز نارنجی شدند. هم‌چنین در حال حاضر ۱۱۴شهرستان در وضع زرد کرونا هستند.

وزارت بهداشت می‌گوید در شبانه‌روز گذشته ۹هزار و ۳۷۸مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور شناسایی شده که این عدد نسبت به ۱۸روز پیش ۱۳برابر شده و از شیوع سویه امیکرون در کشور حکایت داره...(تلویزیون رژیم ۵بهمن)

در همین حال مردانی عضو ستاد حکومتی کرونا از آغاز پیک ششم کرونا خبر داد و گفت: اومیکرون اکنون گونه غالب در کشور است موارد ابتلا به اومیکرون به‌صورت تصاعدی و انفجاری رو به افزایش است، روز سه‌شنبه ۹هزار و ۳۰۰مورد مبتلا به اومیکرون در کشور داشتیم و این در حالی است که برای همه بیماران آزمایش این سویه انجام نمی‌شود و بسیاری از آنها علایم سرماخوردگی دارند.(خبرگزاری حکومتی ایرنا ۶بهمن)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/16a02701-a5e6-416b-9a4d-e54aa4a9fd1c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات