728 x 90

اختلال و کندی در آرشیو الکترونیکی اسناد شهرداری تهران بعد از ۲۵روز تسخیر

سامانه تهران من
سامانه تهران من

بعد از گذشت ۲۵روز از تسخیر سامانه‌های «شهرداری تهران» و «تهران من»، توسط کانون‌های شورشی در داخل کشور، خبرگزاری نیروی تروریستی قدس - تسنیم روز ۵تیرماه نوشت: آرشیو الکترونیکی اسناد شهرداری تهران با اختلال یا کندی روبه‌رو است.

تسنیم نوشت: از روز ۱۲خرداد ۱۴۰۱ که سامانه‌های شهرداری تهران توسط گروه هکری «قیام تا سرنگونی» هک و نابود شد، سامانه‌های شهرداری هم‌چنان تخریب شده باقی مانده است.

در همین رابطه جعفر شربیانی امروز ۵تیر در جریان برگزاری هفتاد و سومین جلسه شورای قلابی شهر تهران گفت: مرکز اسناد و آرشیو شهرداری به‌طور کامل به شرایط قبل باز نگشته است و تا به کارگیری و بارگذاری نسخه‌های پشتیبانی داده‌ها و بک آپ مناطق، سازمانها و شرکتها مجبورند خارج از روال معمول تصمیم‌گیری کنند (منظور شربیانی این است که به‌صورت دست نویس انجام می‌دهند)

جعفر شربیانی گفت: این نماینده مجلس در مصاحبه‌اش بیان می‌کند در دوره مدیریت شهری گذشته سامانه شهرداری برای صدور اضافه‌بنا و بلندمرتبه‌سازی بسته شده بود و امید است قفل‌هایی که روی سامانه‌ها وجود داشته و به مناطق اجازه بلندمرتبه‌سازی و ساخت اضافه بنا را نمی‌داده، پس از هک اخیر شهرداری از بین نرفته باشد.

وی افزود: اکنون که این نماینده مجلس به مشکلات کنونی در ارائه خدمت به شهروندان در شهرداری تهران پرداخته است، می‌توان گفت شاید موجبات نگرانی و اضطراب مردم شهر تهران در خصوص اسناد مرتبط با سوابقشان در حوز‌ه‌های معماری و شهرسازی و تحت‌الشعاع قرار گرفتن و امکان بروز خطا در مرکز مدیریت شهری و سیاست‌های ساخت و ساز وجود داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: از شهردار تهران می‌خواهم نسبت به پاسخگویی مناسب و فنی، مستند و دقیق و شفاف ادعاهای این نماینده مجلس اقدام کند.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/76800d8f-b472-4a73-83f6-37fe698427d1"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات