728 x 90

احمدی بیغش؛ وزارت‌خارجه جرأت محکوم‌کردن فروش یک میلیون بشکه نفت ما توسط آمریکا را نداشت

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

نماینده مجلس ارتجاع،‌احمدی بیغش، در جلسه امروز مجلس درباره توقیف و فروش یک میلیون بشکه نفت رژیم توسط دادگستری آمریکا و بی‌واکنشی وزارت‌خارجه رژیم گفت: «خبر تأسف‌بار وزارت دادگستری ایالت متحده در سرقت یک میلیون بشکه سوخت از نفتکش‌های ایرانی و فروش آن و از همه تأسف‌بارتر صرف عواید آن برای قربانیان تروریست بود. این خبر تکان‌دهنده در حالی سرتیتر همه رسانه‌های جهانی قرار گرفت که وزارت‌خارجه ایران حتی جرأت محکوم کردن آن را نداشته و برای مجلس مدعی انقلابی هم کمتر از تحقیق و تفحص از کفش ملی بوده است و با کمال تأسف کمیسیون امنیت ملی نیز در ابتدایی‌ترین موضوعات قرار نگرفته است».

عضو مجلس ارتجاع افزود: «انتظار می‌رود در وادادگی مطلق دستگاه سیاست خارجی که هم‌چنان در لاک فاسد شدهٔ برجام دست و پنجه نرم می‌کند، نیروهای مسلح نظام هر چه سریع‌تر به ارزش دزدی صورت گرفته، اموال آمریکا در خلیج‌فارس را توقیف کنند! البته اگه مسئولان دستگاه عدلیه این مسائل برایشان اهمیت داشته باشد».

احمدی بیغش درباره سفر پاسدار قالیباف و حاشیه‌های آن گفت: «چرا سفر قالیباف رئیس مجلس به روسیه باید این همه حاشیه داشته باشد و جنجال به‌پا کند و تا این حد حرف و حدیث دربارهٔ مجلس ایجاد کند؟».

عضو مجلس رژیم گفت: «آقای قالیباف، آنچه برای نظام خسارت بسیار زیادی به‌بار آورد هزینه شدن بی‌مورد خامنه‌ای و دست خط او توسط شما بود».