728 x 90

آویختن به ریسمان دروغ و دردسرهای آن

دیکتاتوری آخوندی روزهای سختی را طی می‌کند،

روحانی در خراسان شمالی (بجنورد) ۲۳تیر۹۸: «من در زمان جنگ خودم چند سال مسئول بودجه جنگ بودم خیلی روزهای سختی را ما گذراندیم ولی به شما به‌روشنی می‌گویم امروز از اون روز سخت‌تر است»

روحانی به‌علت همین سختی‌های و خالی بودن دستش است که برای روحیه دادن به نیروهای در حال ریزشش به دروغ‌درمانی پرداخت و گفت: «۲۳تیر که همان روزی است که در سال ۹۴ما توانستیم در یک گفتگوی بسیار سخت و نفس گیر دو ساله در برنامه هسته‌ای با قدرتهای جهان به توافق برسیم این کار در تاریخ بی‌نظیر است

 

روحانی در اثبات ادعایش تلاش کرد حداقل یک خاصیت باقی‌مانده از برجام پیدا کرده و به خورد پاسداران بدهد: رفع اتهام بمب‌سازی!

روحانی در بجنورد ۲۳تیر ۹۸: «قدرتهای بزرگ ۱۲سال بود بما می‌گفتند دارید مخفیانه بمب درست می‌کنید. آژانس اعتراف کرد که ایران دنبال سلاح هسته‌ای نبوده همان پی‌ام دی یعنی همان پروژه‌ای که آنها ما رو متهم می‌کردند این پرونده بسته شد

در برابر این ادعای روحانی، کیهان خامنه‌ای بلافاصله روز دوشنبه ۲۴تیر ۹۸با لاف و گزافه خواندن حرفهای روحانی نوشت:‌

«لازم به ذکر است که بر اساس قطعنامه آژانس، ابعاد احتمالی نظامی برنامه هسته‌ای ایران دیگر قید «احتمالی» ندارد و به‌طور «یقینی» و «قطعی» ثابت شد که ما در گذشته کارهایی غیرقانونی انجام داده‌ایم و... بخش قابل توجهی از ادعاهای دروغ غرب علیه ایران در ۱۲سال گذشته به یک سند حقوقی و معتبر بین‌المللی تبدیل شد».

و به این ترتیب یک دروغ‌درمانی دیگر به ضد خودش تبدیل و باعث دلهره بیشتر امت حزب‌اله گردید.