728 x 90

آمریکا و ۴۷ کشور دیگر حمله رژیم ایران به اسراییل را محکوم کردند

حمله موشکی رژیم ایران
حمله موشکی رژیم ایران

آسوشیتدپرس روز پنجشنبه ۳۰فروردین نوشت: آمریکا و ۴۷کشور دیگر حمله رژیم ایران به اسراییل را محکوم کردند.

سازمان ملل متحد – ایالات متحده و ۴۷کشور دیگر با صدور بیانیه‌یی حملات رژیم ایران و «شرکای شبه‌نظامی آن» علیه اسراییل را به صراحت محکوم کردند.

این بیانیه که چهارشنبه شب منتشر شد، اقدامات خطرناک و بی‌ثبات کننده رژیم ایران و شبه‌نظامیان را تهدیدی جدی برای صلح و امنیت بین‌المللی خواند...


۴۸کشور عمدتاً غربی نیز این واقعیت را محکوم کردند که موشکهای بالستیک و کروز و پهپادهای تهاجمی منطقه هوایی چندین کشور منطقه را نقض کرده و جان مردم بی‌گناه در آن کشورها را به خطر انداخته و به نظر می‌رسد در حال عبور از حریم هوایی در نزدیکی اماکن مقدس در بیت‌المقدس را طی کرده‌اند.

این کشورها هم‌چنین توقیف یک کشتی تجاری با پرچم پرتغال در نزدیکی تنگه هرمز را در روز شنبه محکوم کردند و خواستار آزادی فوری کشتی و خدمه آن شدند.

در این بیانیه آمده است: «ما از تلاش‌ها برای جلوگیری از تشدید فوری خشونت در منطقه پس از تلاش‌های هماهنگ موفق برای دفاع در برابر حمله رژیم ایران استقبال می‌کنیم. ما از همه طرف‌های منطقه می‌خواهیم برای جلوگیری از تشدید بیشتر اوضاع گام‌هایی بردارند».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cb08b467-cac2-46fd-a8c4-343fb73e2b1c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات