728 x 90

آمریکا، شرکت «ابر آروان» را به‌دلیل نقش در سانسور اینترنت ایران تحریم کرد

وزارت خزانه داری آمریکا در واشنگتن
وزارت خزانه داری آمریکا در واشنگتن

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه ۱۲خرداد شرکت فناوری «ابر آروان» را به‌دلیل نقش آن در تسهیل سانسور جمهوری اسلامی بر اینترنت در ایران تحریم کرد. آمریکا هم‌چنین پویا پیرحسین‌لو و فرهاد فاطمی، بنیانگذاران این شرکت و هم‌چنین شرکت وابسته به آن در امارات متحده عربی را در فهرست تحریم‌ها قرار داد.

-شرکت فن آوری آروان کلاود گلوبال در دوبی در ارتباط با شرکت سهامی خاص ناویان ابر آروان

شرکت سهامی خاص نویان ابر آروان یا Arvancloud Global Technologies L.L.C در تهران. پالک ۲۴۷ خیابان شهید دستگردی (ظفر) و بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا)

 

خبرگزاری رویترز نوشت: تحریم های جدید آمریکا سانسور اینترنت ایران را هدف قرار می دهد
وزارت خزانه داری اعلام کرد که ایالات متحده روز جمعه تحریمهای جدیدی علیه رژیم ایران صادر کرد که شرکت فناوری آروان کلود Arvan Cloud، دو کارمند و یک شرکت وابسته به آن را به دلیل نقش آنها در کمک به تهران در سانسور اینترنت در کشور هدف قرار داد.

به گفته این وزارتخانه، آروان کلود Arvan Cloud با سرویس‌های اطلاعاتی ایران ارتباط نزدیک دارد و مدیران اجرایی آن با مقامات ارشد دولتی ایران ارتباط دارند.
در بیانیه خزانه داری آمریکا آمده است: «رژیم ایران به طور مرتب از محدودیت‌های اینترنت و کاهش سرعت اینترنت برای سرکوب مخالفان، نظارت و مجازات ایرانیان به دلیل استفاده از آزادی بیان و اجتماعات آنلاین و آفلاین استفاده کرده است.»
خزانه داری گفت که افراد مورد هدف پویا پیرحسینلو و فرهاد فاطمی از بنیانگذاران آروان کلود هستند.

این تحریم‌ها همچنین ArvanCloud Global Technologies L.L.C، یک شرکت وابسته مستقر در امارات متحده عربی را هدف قرار داد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/18f8bc52-7ce4-4992-bff1-0e77c16b3f28"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات