728 x 90

آلبانی یک مزدور دیگر اطلاعات آخوندها را که تحت عنوان خبرنگار، کمپ مجاهدین را شناسایی می‌کرد از این کشور اخراج کرد

سفارت رژیم ایران در آلبانی
سفارت رژیم ایران در آلبانی

افراد دیگری که با این مزدور وزارت اطلاعات رژیم ایران همکاری داشته‌اند، تحت تعقیب قرار می‌گیرند

تلویزیون تاپ چنل ۲۲ژوئیه۲۰۲۰ – ۱مرداد۱۳۹۹: یک فرد ایرانی دیگر به‌دلیل اقدام علیه مجاهدین در آلبانی، توسط مقام‌های ما عنصر نامطلوب اعلام شده و پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده از آلبانی اخراج شود. فرد مورد نظر برای ۱۵سال آینده از ورود به آلبانی منع خواهد شد. فرد مورد نظر دانیال کسرایی با ملیت ایرانی و تابعیت ایتالیا معرفی شده است. این فرد ۲۹ساله مظنون به فعالیت‌های جاسوسی نفوذی از جانب وزارت اطلاعات رژیم ایران است. بر اساس گزارش آژانس‌های ضدتروریسم، این فرد به‌عنوان یک فرد خطرناک طبقه‌بندی می‌شود که امنیت عمومی را نقض می‌کند. دستور اعزام وی توسط وزیر کشور، ساندر لشی، با تصمیم شماره ۱۷۲ امضا شد و انتظار می‌رود که در ساعات آینده اخراج شود. دانیال کسرایی ۲۹ساله بارها در اطراف کمپ مجاهدین ظاهر شده است. دانیال کسرایی از سوی رژیم ایران تلاش کرده است اعضای سابق مجاهدین خلق یا اعضای فعلی این سازمان را به خدمت بگیرد.

در سالهای اخیر دو دیپلمات رژیم ایرانی از آلبانی اخراج شدند، در سال۲۰۱۸ دیپلمات ارشد سفارت رژیم ایران از کشور ما اخراج شد. در همین حال، افراد دیگری تحت تحقیقات قرار می‌گیرند که ااحتمالاً با این فرد که نفوذی وزارت اطلاعات رژیم ایران است همکاری داشته‌اند.

لازم به یادآوری است که کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت این مزدور را در اطلاعیه ۲۸آبان ۹۸ افشا کرده بود.

«مزدور اطلاعات آخوندها برای جذب طعمه‌هایش خود را خبرنگار با حقوق ماهیانه ۷هزار یورو معرفی می‌کرد و هرگاه لازم می‌شد با نشان دادن یک کارت جعلی می‌گفت، پلیس مخفی آلبانی است!»

اطلاعیه کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت ایران ۲۸آبان۹۸