728 x 90

آخوند موسوی لارگانی از باند خامنه‌ای، آخوند روحانی را دروغگو و رانت پرور نامید

آخوند موسوی لارگانی
آخوند موسوی لارگانی

مجلس ارتجاع روز یکشنبه شاهد حمله شدید آخوند موسوی لارگانی از باند خامنه‌ای به آخوند روحانی بود که با اشاره به شکست برجام و فشار تحریم‌ها، رئیس‌جمهور ولایت‌فقیه را دروغگو و رانت پرور نامید و گفت که روحانی بر طبل نفاق می‌کوبد.

موسوی لارگانی روز ۲۷مرداد در مجلس ارتجاع گفت:

دشمن همزمان با فشار اقتصادی شدید درخواست مذاکره می‌دهد و می‌خواهد با این ترفند تعهدات جدید را به ما تحمیل کند و جالب آن که رئیس‌جمهور هم مدعی می‌شود با تداوم برجام می‌توانیم سلاح بخریم و بفروشیم آقای روحانی چرا شما هنوز بر طبل نفاق کوبیده و به ملت علناً دروغ می‌گویید کاش لباس روحانیت را نداشتید تا حداقل اقدامات غلط شما و دولت‌تان مردم را به دین و متدینین بدبین نمی‌کرد دشمن بارها تزویر و دروغگویی خود را ثابت کرده در صورتی که ادعای امروز دشمن برای گفتگو صرفاً یک فریب است و بقول رئیس‌جمهور فرانسه یک ژست کوچک برای پشت میز آوردن ایران است.

شیوع پدیده‌هایی چون سالار آقاخانی و احمد عراقچی در کشور نتیجه مدیریت سفارشی و رانت پرور است. به راستی بر طبق کدام اصل اقتصادی یک جوان بیست ساله می‌تواند ۱۶۰میلیون دلار ارز از بانک مرکزی بگیرد و از کشور خارج کند. جالب است آقای سیف بعد از این‌ همه تخلف به جای دادگاهی شدن مشاور ارشد رئیس‌جمهور می‌شود. باید به‌حال این روش مدیریت گریست. اقدامات نادرست آقای رحمانی صنعت کشور را به قهقرا برده و رکود صنایع را جایگزین رونق تولید کرده، بارها رانتهای فسادی که در صنایع بوده در شرکتهای تحت نظارت هیمیدرو بوده خدمت آقای رحمانی عرض کردم اما متأسفانه گوش شنوایی نیست...

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات