728 x 90

آخوند روحانی باز هم طفره رفتن از تعطیلی برخلاف تمامی نظرهای کارشناسی

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند روحانی

باز هم طفره رفتن از تعطیلی برخلاف تمامی نظرهای کارشناسی

از روز شنبه محدودیتهای شدیدی در کشور اعمال می‌شود

ما می‌دانیم که تعطیلیها راه‌حل اصلی مشکل کرونا نیست

وقتی فوتیهای ما در روز بالای ۴۰۰نفر نزدیک ۵۰۰نفر می‌رسد

واقعاً یک هشدار بزرگ برای همه ما است

وقتی ما می‌گوییم شرایط بهتر می‌شود فوری می‌گویند

لابد می‌خواهید با آمریکا مذاکره کنید!

نه بحث مذاکره با آمریکا نیست بحث دیگری مطرح است

یک عده مجانی دارندآمریکا را تطهیر می‌کنند

به‌خاطر این‌که به دولت صدمه بزنند

آخوند روحانی: «از روز شنبه محدودیتهای شدیدی در کشور اعمال می‌شود و شهرهایی که شرایط قرمز دارند تقریباً با حالت تعطیل در می‌آیند و شهرهای نارنجی به‌حالت نیمه تعطیل جز موارد ضروری،البته همه ما می‌دانیم که تعطیلیها، محدودیتهای شدید، راه‌حل اصلی مشکل کرونا نیست، مشکل کرونا صرفاً از طریق تغییر سبک زندگی به‌وجود خواهد آمد.

وقتی فوتی‌های ما در روز بالای ۴۰۰نفر نزدیک ۵۰۰نفر می‌رسد، واقعاً یک هشدار بزرگ برای همه ما است و همه ما باید کمک کنیم برای این‌که این برنامه جامع مقابله با کرونا به‌خوبی اجرا بشود. اینهم در سایه این هست اول مردم نیروهای انتظامی ما بسیج ما گروه‌های ناظر ما همه باید دست به‌دست هم بدهیم تا این طرح به‌خوبی و با قوت انشاءالله اجرا بشود و پیاده بشود و از شنبه آینده تمام جلسات در تمام قوا، هر کجا، شرکت دولتی، غیردولتی، جلسه بالای ۱۵نفر ما نباید داشته باشیم. در شرایط قرمز این دستورالعمل و چارچوبی است که وزارت بهداشت درمان تدوین کرده، در قرارگاه مورد بررسی قرار گرفته و در ستاد ملی کرونا تصویب شده. بنابراین به‌عنوان یک قانون به‌عنوان یک مسأله‌ای که در حد قانون است این جز مصوبات شورایعالی امنیت ملی است و حکم قانون دارد و همه کشور باید این مقررات را اجرا کنند.

به یک‌سوم جامعه مان برای چهار ماه انشاءالله یک بسته کمک معیشتی ارائه خواهد شد و این بسته را انشاءالله شنبه در ستاد ملی کرونا تصویب خواهیم کرد. افرادی که مشمول این کمک خواهند شد در ماه آذر دی بهمن اسفند در این چهار ماه ماهانه برای به ازای هر نفر ۱۰۰هزار تومان دریافت خواهد بود .

وقتی ما می‌گوییم شرایط بهتر می‌شود فوری می‌گویند که لابد می‌خواهید با آمریکا مذاکره کنید! نه بحث مذاکره با آمریکا نیست بحث دیگری مطرح است. دولت جدید در آمریکا شرایط را به سمت قواعد برخواهد گرداند در حدی که حالا مراعات می‌کرده آمریکا البته همان دولتهای قبلی همه قواعد را مراعات نمی‌کردند، منتها این یکی دیگر یاغی بود. این آخری حالا دومرتبه برمی‌گردند با آن شرایط و آن شرایط می‌تواند فضا را برگرداند، یعنی ما از فضای تهدید کم کم حرکت می‌کنیم به سمت فضای فرصت اما یک عده مجانی دارند آمریکا را تطهیر می‌کنند به‌خاطر این‌که به دولت صدمه بزنند به‌خاطر این‌که فضا را برای انتخابات ۱۴۰۰، بابا ۱۴۰۰ مانده هنوز انتخابات مانده، اشکال ندارد، برای انتخابات خودتان هر کاری می خواهید انجام بدهید. اما ایجاد روحیه یأس در جامعه خیانت ملی هست. ایجاد یأس یاس را در جامعه ترویج ندهید. بگذارید مردم واقعیتها را لمس کنند واقعیتها را ببینند.

ما در منطقه و در جهان توانستیم تعامل سازنده خودمان را با دنیا ادامه بدهیم.

واقعیتهای جهانی را نباید منحرف کنیم و به خورد مردم بدهیم جنایات آمریکا را نباید لاپوشانی کنیم جنایت کرده به‌جای این‌که بگویند آمریکا جنایت کرده می‌گویند دولت در مدیریتش نمی‌دانم چیکار کرده. شما اصلاً مدیریت می‌دانید چی هست که این حرفها را میزنید؟

خب ما باید این واقعیتها را برای مردم به‌خوبی توضیح بدهیم و تشریح بکنیم حالا این‌که امروز تحریم تحریم رفع خواهد شد به‌هرحال امروز یا فردا یا هر وقتی حالا هم‌اش دنبال این هستند که قهرمان رفع تحریم کی باشد! شما! همانهایی که شما هی فحش می‌دهید، انتقاد می‌کنید، شما قهرمان، ما که دنبال قهرمان سازی نیستیم! دنبال چی می‌گردید، این آقا قهرمان نشود آن آقا قهرمان نشود، نگذاریم این دولت قهرمان بشود، دولت بعدی اصلاً دولت قهرمان نمی‌شود. من خواهش می‌کنم تو این مقطع حساس کسی دنبال تسویه‌حساب سیاسی و جناحی نباشد ،اینها را بگذارید آقا سال۱۴۰۰ میاید انشاالله کرونا یک خرده کمتر می‌شود، فضا بهتر می‌شود، انتخابات می‌شود یک مقدار روحیه‌ها، آنوقت حالا بگویید به‌هرحال تسویه‌حساب سیاسی هم تو انتخابات قاعدتاً خیلی‌ها انجام می‌دهند الآن موقع تسویه‌حساب سیاسی نیست. الآن بنای ما به آرامش هست. (تلویزیون شبکه خبر رژیم ۲۸آبان)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2b1e7472-72ff-4ba6-abb6-6f17beac37a0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات