728 x 90

آخوند احمد خاتمی: اغتشاشگران هدفشان براندازی نظام است، اقتدار نظام را هدف قرار داده‌اند و حافظ امنیت ما را می‌کشند

آخوند احمد خاتمی
آخوند احمد خاتمی

آخوند احمد خاتمی خرچنگ ولایت در جمعه‌بازار تهران

اغتشاشگران هدفشان براندازی نظام است

اقتدار نظام را هدف قرار داده‌اند و حافظ امنیت ما را می‌کشند

تشکر می‌کنم از قوه قضاییه که وارد صحنه شده محاکمه می‌کند

 

آخوند احمد خاتمی امام جمعه خامنه‌ای در تهران روز جمعه ۲۷آبان ۱۴۰۱:

اغتشاش یعنی بسیجی کشی،... اغتشاش یعنی غارت اموال مردم اغتشاش یعنی بانکها را غارت کردن اغتشاش یعنی آمبولانس‌هایی که برای نجات مردم هست به آتش کشیدن این دیگر اعتراض نیست.

نام اغتشاش اعتراض نیست اغتشاشی که در دل این اغتشاش ترور زاییده شد آنچه در ایذه بود ترور بود آنچه در اصفهان بود ترور بود شما اغتشاشگران زمینه این ترورها را فراهم کردید مرگ بر اغتشاشگر اختصاص شما هست (شعار مرگ بر اغتشاشگر)

می‌گویند که چیزی راجع به این اغتشاشگران نگویید که اینها تحریک می‌شوند! ما اعتراض را نمی‌گوییم می‌گویند اغتشاش کنید لج می‌کنند غلط می‌کنند لج می‌کنند! پس قانون کجا نشسته؟ پس قانون کجا نشسته؟ که این اغتشاش‌گران جنایتکار را سرجای خود بنشاند اینان ۶هدف را دنبال می‌کنند:

یک - هدف براندازی این چیزی نیست که ما بگوییم و پایشان ببندیم.

اصلاً مرگ بر دیکتاتور یک مصداقش همین اغتشاشگران هستند همین‌هایی هستند که مسئول ما می‌رود در دانشگاهشان حرفهای خودش را می‌زند اما اجازه نمی‌دهند مسئول ما حرفش را بزند.

امروز تمام ایمان به جنگ با تمام کفر آمده آمریکا رژیم صهیونیستی فرانسه انگلیس گروهک های منفور پست ضد مردم منافقین

دو- آسیب به اقتدار نظام اسلامی -اغتشاشگران اقتدار نظام اسلامی را هدف قرار دادند مسأله نیروی انتظامی بسیج ارتش سپاه اینها نماد اقتدار هستند با کمال وقاحت حافظ امنیت کشور را می‌کشند اینجاست که من با تمام وجودم تشکر می کنم از قوه قضاییه که وارد صحنه شده محاکمه می‌کند.

تدریس می‌کنم به قضات محترم عرض می‌کنم برخی از این اغتشاشگران سه عنوان دارند

یک- عنوان قاتل، آدم کشته می‌گوید بیرون بروم باز هم می‌کشم دیگه شما معطل چی هستی؟ وقتی خودش می‌گوید قاتله...

دو-عنوان محارب ماده ۲۷۹ قانون مجازات اسلامی محاربه عبارت هست از کشیدن سلاح به قصد جان مردم دیگر ندارد چاقو یا کلت چه سلاح گرم چه سلاح سرد...

عنوان سومی که اینها دارند عنوان باغی است در ماده ۲۸۶ از قانون مجازات اسلامی...

آخرین هدف که تئوری پردازان اغتشاشات می‌گویند می‌گویند که انگار در این ۴۰سال خفقان بوده آزادی نبوده مردم زیر فشار بودند یک‌مرتبه به‌پاخاستند بابا این اغتشاشگران مردم نیستند از ۸۵میلیون نفوس این کشور حداکثر فرض کنید ۱۰۰هزار نفر اینها خیلی هستند این همه مردم شعار می‌دهند تو تظاهرات‌شان فریاد نیست فقط فریاد شما فریاد هست؟

خب وقتم تمام شد از خداوند می‌خواهیم عزیزان ما که در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ شرکت می‌کنند با موفقیت نماد ایران غیور نماد ایران انقلاب اسلامی انشاالله با موفقیت به کشور برگردند.

(رادیو تهران رژیم۲۷آبان۱۴۰۱)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a8bae4b8-870d-48c0-a0a9-28c21cab7502"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات