728 x 90

-

چگونه اراذل و اوباش به حامیان خامنه‌ای تبدیل می‌شوند!

-

عربده کشی اوباش بسیجی - آرشیو
عربده کشی اوباش بسیجی - آرشیو
سایت مرکز خبر حوزه در گزارشی از روند تبدیل اراذل و اوباش٬ لات‌ها و قاچاقچیان مواد مخدر به لباس شخصی‌های حامی علی خامنه‌ای پرده برداشت.
این سایت روز سه‌شنبه (۱۰ خرداد) با یک روحانی به نام محمدرضا شمس‌آبادی در قم گفتگو کرده که در زمینه جذب لات‌ها و قاچاقچیان مواد مخدر به هیات‌های مذهبی فعالیت می‌کند. این روحانی در تشریح فعالیتهای خود گفته با تشکیل جلساتی با نام «حلقه‌های معرفتی» و برقراری ارتباط با اراذل و اوباش آنها را به «حافظان قرآن» تبدیل می‌کند.
این روحانی افزوده که در حال حاضر ۱۲۰۰ نفر عضو این «حلقه‌های معرفتی» هستند که «در میان این افراد، کسانی بودند که حتی وضو گرفتن را هم بلد نبودند؛ ولی الآن حافظ چهار یا پنج جزء از قرآن کریم هستند».
شمس‌آبادی گفته که در این حلقه کسانی فعالیت می‌کنند که پیش‌تر «غذای روزانه آنها همراه با شراب بود٬ اما الآن به جایی رسیده‌اند که بعضی از آنها در حلقه‌های معرفتی شاگرد هم دارند».
وی از فردی به نام «صمد ملخ» از اراذل و اوباش شهر قم نام برده که پس از جذب شدن در «حلقه‌های معرفتی» از گذشته خود «توبه» کرده و «به فردی با گرایش‌های معنوی بالا تبدیل گردید که الآن او را حاج صمد صدا می‌کنند».
به گفته شمس‌آبادی٬ «صمد ملخ» که پیش‌تر بر روی یکی از پلک‌های چشم خود عبارت «شب» و بر روی پلک دیگر عبارت «به خیر» را خالکوبی کرده بود بعد از جذب در حلقه‌های معرفتی، خالکوبی‌ها را سوزاند.
این روحانی در ادامه گفته است: «افرادی بودند که آنان را به نام‌های عجیب و غریبی چون اسی خله، بهادر دیوونه صدا می‌کردند٬ اما الآن آنان را با نام‌های مانند حاج‌ اسماعیل صدا می‌کنند».
وی هم‌چنین توضیح داده که «ما با کسانی جلسه داشتیم که درآمد آنها از راه فروش موادمخدر به دست می‌آمد و حتی در بعضی مواقع آنها به ما تعارف مواد نیز می‌کردند؛ اما امروز همین افراد مواد فروش تبدیل به حافظان قرآن کریم شدند و فعالیتهای خوبی دارند».
شمس‌آبادی توضیح داده است: «ما با اشخاصی سر و کار داشتیم که اصلاً مباحثی چون ولایت فقیه را قبول نداشتند٬ اما امروز از حامیان سرسخت نظام و ولایت فقیه هستند».
این روحانی هم‌چنین گفته است رئیس یکی از کلانتری‌های شهر قم از وی سؤال کرده که چرا پلیس هر وقت که اراذل و اوباش و لات‌ها را دستگیر می‌کند آنها می‌گویند «آشنای ما آقای شمس‌آبادی است؟»
شمس‌آبادی ادامه داده که این رئیس کلانتری از وی پرسیده است: «شما با این اراذل و اوباش چه کار کردید که هر موقعی از شب آنها را می‌گیریم و از آنها سؤال می‌کنیم که کجا می‌روید؟ با یک لحن خاصی جواب می‌دهند: می‌ریم خونه آقا شمس‌آبادی».
اظهارات این روحانی تصویر روشنی از پیشینه گروهی از لباس شخصی‌ها و اعضای بسیج ارائه می‌کند که در برخورد‌های دو سال گذشته با مردم معترض هم‌چون اراذل و اوباش رفتار کرده‌اند.
پدیده لباس شخصی‌ها و گروه فشار که بیش از ۱۰ سال است در فضای سیاسی رژیم ایران سر برآورده٬ محصول جذب گروهی از اراذل و اوباش در بدنه جریان «حزب‌الله» و پایگاههای بسیج است.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/47db8f64-7ff3-4600-99f9-83c5bf48dc36"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات