728 x 90

قيام سراسرى,

خبرگزاری پاسداران: حادثه تلخ عاشورای ۸۸ را فراموش نمی‌کنیم

-

به آتش کشیدن مقر انتظامی  جنایتکار در قیام عاشورای88
به آتش کشیدن مقر انتظامی جنایتکار در قیام عاشورای88
در آستانه سالگرد قیام عاشورا، خبرگزاری سپاه پاسداران به بازخوانی خاطره «تلخ» این روز از زبان استوانه‌های نظام، نظیر علم‌الهدی، پرداخته است.

فارس ۲۳آذر: بازخوانی واکنش آیات عظام و بزرگان انقلاب اسلامی به حرمت‌شکنی فتنه‌گران در روز عاشورا و عتاب‌های آنان به اصحاب فتنه در داخل که با رهبری غربیان، مجری بی‌حرمتی به اعتقادات و مقدسات یا به قول کارشناسان خارج‌نشین فتنه، فتح سنگر به سنگر بودند، می‌تواند در دشمن شناسی مؤثر واقع شود…
آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد که خود را به تهران رسانده بود تا در جمع پایتخت نشینان حضور پیدا کند برای راهپیمایان سخنرانی کرد…
علم‌الهدی ادامه داد: حرکت انجام شده در روز عاشورا دقیقاً محاربه بود، شاید شما بگویید شرط محاربه مسلح بودن است، توجه داشته باشید که فرمانده حرکت روز عاشورا منافقین بودند و آشوبگران عاشورا همان شعارهایی را سر می‌دادند که منافقین آنها را در روی سایتهای خود منتشر کرده بودند. امام بزرگوار ما در جریان عملیات مرصاد فرمودند منافقین محاربند و هر کس در داخل کشور با محاربین اعلام همکاری و همراهی کند نیز محارب است. منافقین فرمانده عملیات روز عاشورا بودند، اینها هم نه تنها با منافقین همکاری کردند بلکه پیاده نظام و سرباز آنها شدند و به ملاک حکم امام کسانی که در روز عاشورا این غائله را برپا کردند محارب هستند. اگر تو به نکنید نظام مانند یک محارب با شما برخورد می‌کند.

روز عاشورا خودکشی فتنه بود
روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با محکوم کردن این حادثه گفت: جریان فتنه جریان باطلی بود که مبنایش گفته‌هایی بود که صحت نداشت اما منافقین، جریان بیگانه و قدرت‌طلب دست به دست هم دادند تا ضربه‌ای را وارد کنند اما این ضربه نه تنها نفعی برای آنها نداشت، بلکه بالعکس به ضرر آنها تمام شد.