728 x 90

-

ازدواج مرجع تقلید حکومتی با دختری ۱۸ ساله

-

آخوند نوری همدانی
آخوند نوری همدانی
طبق اخبار موثق یک مرجع تقلید حکومتی با دختر ۱۸ ساله ازدواج کرده است. آخوند نوری همدانی از مراجع تقلید حکومتی و طرفدار سرسخت ولی‌فقیه نظام و دولت گماشته‌اش، با یک دختر جوان ازدواج کرده است. براساس گزارش وب‌سایت کانون خانواده‌های جان‌باختگان و بازداشتی‌ها، آخوند نوری همدانی که از مراجع حکومتی به‌شمار می‌رود درحالی اقدام به ازدواج با یک دختر جوان کرده است که سنش به هشتاد سال رسیده است. این گزارش می‌افزاید: در طول چند سال گذشته تعداد زیادی از اخوندهای حکومتی با استقبال از طرح ازدواج مجدد مردان، با جعل و بیان احادیث و روایتهای دروغین اقدام به تبلیغ پدیده شنیع چند همسری در کشور کرده‌اند. این روند به گونه‌ای بوده است که حتی لایحه‌ای به لایحه خانواده در مجلس مطرح و به رأی گذاشته شد تا پدیده شنیع چند همسری رسمیت و قانونی شود.

با درز خبر ازدواج مرجع تقلید حکومتی با یک دختر جوان به خوبی روشن می‌شود که چرا برخی از مراجع دست‌نشانده این همه از این طرح پشتیبانی می‌کنند. درحقیقت قشر آخوند در کشور تنها گروهی است که مبلغ طرح چند همسری است در عمل وهم گوی سبقت را از سایرین ربوده است. بیشتر مردان از عهده مخارج سنگین زندگی معمول خود و خانواده‌شان برنمی‌آیند، بنابراین به مساله‌ای به نام ازدواج مجدد هرگز نمی‌توانند فکر کنند.
آخوندها برای آن که به اعمال ضدبشری و ضد زن خود رنگ دینی و قانونی ببخشند از چند سال گذشته و به‌ویژه در دروان ننگین دولت احمدی‌نژاد اقدام به ترویج این بی‌بندوباری در سطح خانواده و اجتماع کرده‌اند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1b16fa23-4ff1-4a41-9814-f044032322e5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات