728 x 90

-

مجلس یادبود مادر مجاهد محترم کوشالی اور سور واز ـ ۶مهر۱۳۸۹

-

مادر کوشالی، داغ بر دل و خنده بر لب و الگویی از پایداری
مادر کوشالی، داغ بر دل و خنده بر لب و الگویی از پایداری

سخنان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت:
بسم الله الرحمن الرحیم یَا أَیَّتهَا النَّفس المطمَئنَّه ارجعی إلَی رَبّک رَاضیَهً مَّرضیَّهً فَادخلی فی عبَادی وَادخلی جَنَّتی

ای مادرمجاهد،
ای نفس مطئنه،
ای شیرزن اشرف‌نشان،
ای مظهر صلابت و غیرت و مجاهدت،
وای فریاد جهاد زینبی، در برابر رژیم یزیدی خمینی،
دراین سفر رستگاری، دراوج سرفرازی و خوشنودی، به نزد پروردگارت بازگرد:
ارجعی إلَی رَبّک رَاضیَهً مَّرضیَّهً ،
بله به جوار رفیق اعلی، و به کنار فرزندان دلبند مجاهدت، که آنها را سراز پا نشناخته در راه خدا وخلق تقدیم کردی، بازگرد.
ازعلا، قهرمان میدانهای ورزشی و پهلوان عرصه جهاد و مبارزه انقلابی، تا شمس‌الدین و نجم الدین و کمال الدین و همین طور مجاهد شهید عصمت مزینانی مجاهدان شهید راه آزادی…

ای مادرمجاهد، تو را با اشک دیدگان و داغ دلهایمان، درغربت به امانت به خاک سپردیم… و گواهی می‌دهیم که در همه حال پشت و پناه فرزندان مجاهدت بودی و تا لحظه آخر زندگی، به پیمان پایداری و مجاهدت و دفاع از اشرف وفا کردی، پس چه کسی می‌گوید که دراین سفر رستگاری، تو ازمیان ما رفته ای؟!
هرگز، تو زنده ای؛ به‌عنوان نمونه و الگویی از صلابت اشرفی و راه و رسم وفا و پایداری، به ویژه برای مردم لاهیجان و گیلان،
- باهمه مهربانیهای مادرانه‌ات برای مجاهدین و اعضای خانواده بزرگ مقاومت،
- باهمه دلاوری و آمادگی‌ات برای دفاع از اشرف،
- با تمامی استواری و سازش ناپذیریت در مصاف با دشمن ضدبشر،
- و با تمامی ارادت و عشق و علاقه و تعهدت با راهبرعقیده ودلهایمان، مسعود،
مادر کوشالی عزیز، تو سمبلی از نسل بیشماران مسعود
- با روحیه – سرزنده – باصلابت- جنگنده- بدهکار و مایه گذار و صاحب خانه- ناآرام و البته با طمأنینه- شکرگزار خدا نسبت به همه ابتلائات و سختیها و در یک کلام رودی همیشه جاری و آتش فشانی همیشه گدازان.
ازخدا می‌خواهم که در فقدان مادری چون تو به همه ما صبر و استقامت عطا کند. از خدا می‌خواهم که تمامی فرزندانت در اشرف را در کنف حمایت و حفاظت و عنایت خودش قرار دهد. و دعا می‌کنم که روح پرفتوحت در جوار قرب حضرت حق و در کنار فرزندان شهیدت قرین رحمت و رضایت خدا باشد. سلام و درود همه ما بر مادر کوشالی

امروز در حالی که در تدارک خاکسپاری مادر کوشالی فقید بودیم، مطلع شدم که خواهر مجاهدم پروین ملک محمدی به‌دلیل بیماری بعد از ۷ سال و نیم پایداری پرشکوه درگذشت. به روان پاکش درود می‌فرستم و به همه اشرفیان و خانواده‌اش و هم‌چنین دخترش خواهر عزیزم نرگس حاج قاسمی تسلیت می‌گویم.
خواهر مجاهد پروین ملک محمدی که از ۲۱ سال پیش در صفوف مجاهدین تلاش و مجاهدت می‌کرد از مدتی پیش بیمار بود. و شما می‌دانید که بیماران ما در اشرف از نظر دسترسی به‌دارو و درمان و جراحی چه فشارهایی از جانب کمیته سرکوب اشرف یعنی از جانب رژیم ولایت فقیه تحمل می‌کنند.
سلام و درود بر مجاهد صدیق، پروین ملک محمدی خدایا او و همه کسانی را که در این دوران پایداری به عهد خود وفا کرده و به سوی تو آمدند، قرین آمرزش و رحمت خود کن. آنها به تو و راه تو ایمان آوردند. در راه تو خانه و شهر و وطن خود را ترک کردند، رنج هجرت را به‌جان خریدند، دلبستگی‌ها و عواطف و تمام هستی و زندگی خود را در مبارزه با سدکنندگان راه تو فدا کردند؛ برای رهایی مردم ایران و برای رضایت تو. خدایا در روز رستاخیز، آنها را با ابرار و صالحان برانگیزان.
درود بر مجاهد صدیق، پروین ملک محمدی.