728 x 90

دخالت رژيم در عراق,

ننگین نامه جمهوری، بر نیات پلید حکومت آخوندی علیه مردم عراق انگشت گذاشت

-

تظاهرات مردم عراق علیه دخالتهای جنایتکارانه رژیم آخوندی- آرشیو
تظاهرات مردم عراق علیه دخالتهای جنایتکارانه رژیم آخوندی- آرشیو
روزنامه حکومتی جمهوری در سرمقاله خود تحت عنوان «عراق؛ آزمون سرنوشت ساز» بر نیات پشت پرده ولی‌فقیه در خط دادن به مزدورانش در رابطه با انتخابات عراق انگشت گذاشت و نوشت:
در دوران پس از اعلام نتایج انتخابات مجلس ملی عراق و حتی همین روزها شاهد فعالیت آشکار و نهان اشغالگران برای تغییر موازنه سیاسی در عراق و تاثیرگذاری به سود این جناح و به زیان سایر جناحها هستیم.

همین امر، یک موضوع مهم و حیاتی را به اثبات می‌رساند و نشان می‌دهد که رفع اشغال و دفع اشغالگر، اولویت نخست عراق امروز محسوب می‌شود. به عبارت بهتر، ساختارسازی، دولت سازی و تعیین بافت مجلس ملی در زمانی عینا بازگو کننده اراده ملت عراق است که نقش بیگانگان در آن موثر نباشد و اشغالگری در کار نباشد که بخواهد به سود و زیان این و آن و در واقع در جهت مطامع خود، اثرگذاری کند.

این منبع حکومتی در ادامه نوشت: مشکل بزرگ عراق، اشغال کشور و استمرار آن و اداره کشور تحت بند هفتم منشور ملل‌متحد است که اشغالگران هنوز هم حاضر نیستند به این بازی رسوا خاتمه دهند. ملت عراق امروز در معرض یک آزمون بزرگ و سرنوشت ساز قرار گرفته و ایفای نقش مورد انتظار در چارچوب تقابل با اشغالگران، جلوگیری از بازگشت سلطه جهنمی بعثی‌ها در این مسیر پرفراز و نشیب قابل تحقق است. شیعه در عراق باید پرچمدار این حرکت تاریخ ساز باشد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات