728 x 90

یک گواهی درباره ترفندهای کثیف مزدور وزارتی سیامک نادری

افشای مزدوران
افشای مزدوران
عیادت و عکس گرفتن غافلگیرانه از بیماران پس از 7سال محاصره پزشکی و دارویی برای متهم کردن مجاهدین به عدم رسیدگی در سایتهای رژیم

این‌جانب علی فرحمند که در حال حاضر در کشور آلبانی ساکن و مشغول زندگی خودم می‌باشم، چندی پیش که همراه یکی از دوستانم که مریض و در بیمارستان بستری بود و من در حال رسیدگی به او بودم، متوجه شدم که فردی به‌نام سیامک نادری که هیچ رابطه‌ای نه با من و نه با مریض داشت، تحت عنوان ملاقات با مریض به بیمارستان آمد.

در خلال صحبت با مریض متوجه شدم که او قصد دارد مشکلات و مریضی بیمار را ناشی از عدم رسیدگی سازمان دانسته و شروع به سم پاشی علیه سازمان کرد. ولی چون با عکس‌العمل من و مریض مواجه شد، اقدام به گرفتن عکس یادگاری با مریض کرد. این کار پست و کثیف او باعث شد که موضوع ملاقات عامل فشار بر روی مریض باشد. لازم به یادآوری است که او برخلاف تمایل مریض اقدام به گرفتن عکس کرد.

متأسفانه دو روز بعد وضعیت مریض در سایتهای رژیم با این مضمون عدم رسیدگی مجاهدین منتشر شد که نوعی شکنجه روانی برای مریض بود. چون خود مریض فهمیده بود که موضوع مریضی او مورد سوءاستفاده رژیم و نیز نگرانی خانواده‌اش شده بود که من به‌عنوان یک هوادار سازمان مجاهدین و کسیکه شاهد این صحنه‌ها بوده‌ام این کار کثیف این مزدور را محکوم می‌کنم.

علی فرحمند ۱۲/۱۲/۲۰17