728 x 90

رسانه‌های حکومتی: آمریکا و تروییکای اروپایی جهت مقابله با توان موشکی ایران وارد معامله شده‌اند

واکنش رسانه‌های حکومتی از سفر ماکرون به ایران
واکنش رسانه‌های حکومتی از سفر ماکرون به ایران
هراس رژیم از تأکید فرانسه بر مقابله با برنامه موشکی حکومت آخوندی، رسانه‌های حکومتی: آمریکا و تروییکای اروپایی جهت مقابله با توان موشکی ایران وارد معامله شده‌اند، ماکرون نباید به تهران بیاید، یا تصریح کند که قدرت نظامی ما ارتباطی به فرانسه ندارد.

یک مهره خامنه‌ای سپاه درباره زیر منگنه قرار گرفتن رژیم بر سر برنامه موشکی نوشت: تقریباً مثل روز روشن است که امانوئل ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه برای کلید زدن مذاکرات موشکی به تهران می‌آید. ماکرون مأموریت پیش‌برد مذاکره موشکی را به عهده دارد و هر روز به شکلی این بحث را پیش می‌کشد.

وی با حمله به روحانی نوشت: اگر او در این ادعا صادق است که "توان موشکی قابل مذاکره نیست"، به کدام دلیل برای ماکرون که هرگاه از (نظام) سخن می‌گوید، کلمه موشک از زبانش نمی‌افتد، دعوت‌نامه ارسال کرده است؟ ماکرون نباید به تهران بیاید، یا تصریح کند که قدرت نظامی ما ارتباطی به فرانسه و غیرفرانسه ندارد.

کیهان خامنه‌ای 16 آذر 96 نیز نوشت: امانوئل ماکرون کار را به جایی رساند که مسئولیت حمله موشکی انصارالله به ریاض را به گردن (نظام) انداخت و به این بهانه، از توان موشکی (ما) به‌عنوان تهدیدی برای امنیت منطقه یاد کرد... آمریکا و تروییکای اروپایی جهت مقابله با توان دفاعی و موشکی ایران وارد معامله شده‌اند و میان واشینگتن و تروییکای اروپایی اتفاق‌نظر وجود دارد.

کیهان خامنه‌ای با نگرانی افزود: ریچارد نفیو، عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌یی آمریکا که از وی به‌عنوان معمار تحریم‌های (نظام) نیز یاد می‌شود، اخیراً پیشنهاد داده است که در برهه فعلی می‌توان بر سر موضوعاتی مانند توان و برد و حتی تعداد موشکهای (ما) وارد مذاکره شد! از این رو میان دموکراتها و جمهوریخواهان آمریکا بر سر تقابل موشکی با (نظام) کمترین اختلاف‌نظری وجود ندارد.

آخوند سالک عضو مجلس رژیم با وحشت از فراهم شدن شرایط برای سرنگونی رژیم گفت: در فتنه نرم آینده که کلید هم خورده است در تلاش هستند که (نظام) ریشه‌کن شده و از بین برود.

وی افزود: با سازماندهی مدیران پشت‌پرده خارج و داخل کشور دنبال از بین بردن اصل (نظام) هستند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات