728 x 90

خودکشی سه پسر جوان و یک دختر جوان در طول کمتر از یک شبانه روز

رواج خودکشی در حاکمیت ننگین آخوندی
رواج خودکشی در حاکمیت ننگین آخوندی
بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک دختر جوان، روز چهارشنبه 22شهریور 96 ساکن تهران بامداد امروز از طبقه ۱۶یکی از برج های آتی ساز خود را به پایین پرتاب کرد، متاسفانه جان سپرد.

هم‌چنین بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان 26ساله نهاوندی با شلیک گلوله تفنگ شکاری در منزل شخصی پدرش به زندگی خود پایان داد.

هم‌چنین بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک مرد جوان شب گذشته خود را از میله‌های تراس طبقه سوم حلق‌آویز کرد، متأسفانه جان سپرد.

هم‌چنین  شب گذشته جوان 27ساله سقزی در شهرک زاگرس، محله بهارستان پایین با حلق‌آویز کردن خود به زندگی‌اش پایان داد.

بسیاری از خودکشی‌ها در ایران تحت حاکمیت آخوندها به‌دلیل سرکوب و خفقان از یک سو و فقر و محرومیت اقتصادی از سوی دیگر صورت می‌گیرد.

بنا‌ به آمارهای جهانی ایران آخوندزده در میان کشورهایی است که از بالاترین آمار خودکشی برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

افزایش خودکشی در ایران تحت حاکمیت آخوندها


رئیس مرکز فوریت‌های اجتماعی بهزیستی رژیم آخوندی به افزایش آمار خودکشی اعتراف کرد و گفت: استانهای غربی کشور از جمله ایلام، کرمانشاه، همدان، کهگیلویه و بویراحمد جزو استانهایی هستند که آمار خودکشی در آنها بسیار بالاست.
حسین اسدبیگی در آستانه روز جهانی خودکشی گفت: در سال گذشته در مجموع تعداد 5828ماموریت در زمینه خودکشی از سوی اورژانس اجتماعی انجام شده است.
وی با اشاره به این‌که تعداد 4405خودکشی کامل منجر به فوت در سال 95ثبت شده است، گفت: در سال 94تعداد 4029مورد خودکشی به ثبت رسیده است. آمار سال 95نسبت به سال 94نشان می‌دهد تعداد 376مورد افزایش داشته است.
وی اعتراف کرد ناامیدی مقدم بر همه علتهای خودکشی در ایران شناخته شده است.

خودکشی در ایران به‌دلیل فشار طاقت‌فرسا

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان 23ساله، در آخرین ساعتهای سه‌شنبه 14شهریور 96 ساکن یکی از روستاهای بخش مرکزی دشتستان با پاره‌گی شریان دست اقدام به خودکشی کرد و متأسفانه جان سپرد.
خودکشی در ایستگاه مترو
روز شنبه 11شهریور 96یک جوان 20ساله با قصد خودکشی خود را جلوی قطار در حال حرکت در متروی سهروردی تهران انداخت.
قطار از روی این فرد رد شد اما از آنجایی که این فرد به‌صورت درازکش روی ریل قطار افتاده بود از این حادثه جان سالم به در برد.

خودکشی در ایران تحت حاکمیت آخوندها

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک خانم 28ساله، متاهل صاحب فرزند حدود ساعت 6عصر روز جمعه 10شهریور 96 درخانه‌اش در محله آلوچه باغ گرگان خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.

خودکشی دختر جوان ۱۸ساله در بانه

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک دخترجوان 18ساله بانه‌ای به‌نام دلسوز سلیمی ساکن خیابان «اماکن»، روز دوشنبه 6شهریور 96 خود را درخانه‌اش حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.
اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست.

خودکشی با حلق‌آویز کردن خود

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان ۳۸ساله اهل کوچه هدایت لاهیجان، روز دوشنبه 6شهریور 96 خود را در خانه‌اش حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/dfcb1ef9-9686-46ad-b8a2-c88ddc5f4004"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات