728 x 90

کشته شدن ۱۵تن از نیروهای ماهر اسد در کمین رزمندگان سوریه

لحظه انفجار در کمین رزمندگان سوری برای نیروهای بشار اسد
لحظه انفجار در کمین رزمندگان سوری برای نیروهای بشار اسد
رزمندگان ارتش آزادی سوریه 18شهریور 96 اعلام کردند ۱۵تن از نیروهای لشکر چهارم تحت‌امر ماهر اسد برادر بشار اسد را در یک کمین جدید به هلاکت رسانده‌اند. به گزارش اورینت این کمین که هشتمین کمین طی ۲ماه اخیر علیه نیروهای ماهر اسد است در جبهه جوبر در شرق دمشق به اجرا در آمد.

رزمندگان این کمین را هنگامی گذاشتند که متوجه شدند نیروهای ماهر اسد تونلهایی را برای نفوذ به منطقه تحت کنترل رزمندگان حفر کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

کشته شدن ۲۵تن از نیروهای ماهر اسد توسط ارتش آزادی در سوریه

سپاه الرحمان از نیروهای ارتش آزادی سوریه اعلام کرد دهها تن از نیروهای لشکر چهارم ارتش اسد را که تحت‌امر ماهر اسد برادر بشار است به‌قتل رسانده است.
اورینت متعلق به اپوزیسیون سوریه ۱۲شهریور ۹۶ افزود تعداد کشته‌های نیروهای ماهر اسد به ۲۵نفر رسید که در انفجار ساختمانی در منطقه جوبر به هلاکت رسیدند. آنها فکر می‌کردند که این ساختمان تحت کنترل نیروهای رژیم اسد است ولی رزمندگان ارتش آزادی آنها را غافلگیر کرده و این ساختمان را منهدم و نابود کردند.
علاوه بر این، دهها تن از نیروهای ماهر اسد مجروح شدند. بعد از درگیری خودروهای آمبولانس به سوی بیمارستانهای پایتخت در حرکت بودند.

هلاکت ۲۰تن از نیروهای ویژه لشکر ماهر اسد در سوریه

رزمندگان اپوزیسیون سوریه موفق شدند با خنثی کردن تلاش جدید نیروهای ماهر اسد برای یورش به منطقه جوبر در شرق دمشق، ۲۰تن از آنان را در یک کمین به هلاکت برسانند.
اورینت متعلق به اپوزیسیون سوریه ۱۹مرداد ۹۶ افزود این کمین در اطراف جبهه عین‌ترما در غوطه شرقی گذاشته شده بود.
نیروهای گروه «فیلق الرحمن» از زیرمجموعه‌های ارتش آزاد سوریه چنین وانمود کردند که از ساختمان پست عقب‌نشینی کردند تا نیروهای لشکر چهارم تحت‌امر ماهر اسد را به آنجا بکشانند و سپس با حمله به آنان ۲۰تن از نیروهای ویژه این لشکر از جمله یک افسر به هلاکت رساندند.

کشته شدن یک گروه کامل از نیروهای ماهر اسد در غوطه

یکانهای رزمنده اپوزیسیون سوریه موفق شدند در یک کمین همه نیروهای یک گروه از لشکر چهارم رژیم سوریه که تحت‌امر ماهر اسد است را کشته یا اسیر کنند.
اورینت متعلق به اپوزیسیون سوریه ۱۶مرداد ۹۶ افزود «فیلق الرحمن» از زیرمجموعه‌های ارتش آزاد سوریه اعلام کرد هنگامی که یک گروه از لشکر چهارم ارتش اسد می‌خواست به شهر عین‌ترما نفوذ کند ۷نفر از آنان را کشته و ۱نفر دیگر را دستگیر کرده است.
هم‌چنین رزمندگان فیلق الرحمن موفق شدند ۳تانک را در جبهه عین‌ترما با موشکهای ضدزره منهدم کرده و خدمه آنها را به‌قتل برسانند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/36027bc7-eda0-4067-bb98-02b9c1f7366f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات