728 x 90

خودکشی دختر ۱۹ساله در زابل

خودکش یک دختر ١٩ساله  با اسلحه کمری - آرشیو
خودکش یک دختر ١٩ساله با اسلحه کمری - آرشیو
بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک دختر ١٩ساله به نام کوثر سرگزی فرزند محمود روز پنچ‌شنبه 16شهریور 96 با اسلحه کمری اقدام به خودکشی کرد و متأسفانه جان سپرد.
اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست، بسیاری از خودکشی‌ها در ایران تحت حاکمیت آخوندها به‌دلیل سرکوب و خفقان از یک سو و فقر و محرومیت اقتصادی از سوی دیگر صورت می‌گیرد.

مردم ایران ازگسترش پدیده خودکشی که شالوده‌ی حاکمیت ننگین ولایت فقیه است، به‌عنوان سونامی خودکشی یاد می‌کنند. بنا‌ به آمارهای جهانی ایران آخوندزده در میان کشورهایی است که از بالاترین آمار خودکشی برخوردار است.

بیشتر بخوانید:
 

خودکشی در ایران به‌دلیل فشار طاقت‌فرسا

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان 23ساله، در آخرین ساعتهای سه‌شنبه 14شهریور 96 ساکن یکی از روستاهای بخش مرکزی دشتستان با پاره‌گی شریان دست اقدام به خودکشی کرد و متأسفانه جان سپرد.

خودکشی در ایستگاه مترو


روز شنبه 11شهریور 96 یک جوان 20ساله با قصد خودکشی خود را جلوی قطار در حال حرکت در متروی سهروردی تهران انداخت.

قطار از روی این فرد رد شد اما از آنجایی که این فرد به‌صورت درازکش روی ریل قطار افتاده بود از این حادثه جان سالم به در برد.

خودکشی در ایران تحت حاکمیت آخوندها

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک خانم 28ساله، متاهل صاحب فرزند حدود ساعت 6عصر روز جمعه 10شهریور 96 درخانه‌اش در محله آلوچه باغ گرگان خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.


خودکشی دختر جوان ۱۸ساله در بانه

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک دخترجوان 18ساله بانه‌ای به‌نام دلسوز سلیمی ساکن خیابان «اماکن»، روز دوشنبه 6شهریور 96 خود را درخانه‌اش حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.
اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست.


خودکشی با حلق‌آویز کردن خود

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان ۳۸ساله اهل کوچه هدایت لاهیجان، روز دوشنبه 6شهریور 96 خود را در خانه‌اش حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.

خودکشی با قرص برنج


بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ١٩مرداد 96، یک زن ٥٠ ساله به‌نام صورت حسینی در شهرستان دالاهو در استان کرمانشاه؛ به‌دلیل مشکلات خانوادگی و فقر اقدام به خودکشی کرد و متأسفانه جان باخت.
این زن هموطن کرد مادر ٨فرزند نیز بوده از طریق خوردن قرص به زندگی خود پایان داده است. طی دو هفته گذشته ٥زن و دختر هموطن کرد به زندگی خود پایان داده‌اند.

خودکشی یک مادر در دیواندره


یک زن اهل دیواندره روز پنجشنبه 19مرداد 96 خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد. این زن ”فریده ویسی“ نام داشت. فرزند ١٦ساله این زن به نام ”بهنام ویسی“ نیز چند ماه پیش خود را حلق‌آویز و به زندگی خود پایان داده بود.

خودکشی یک جوان سنندجی در بانه

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان ۲۶ساله اهل سنندج در محله صدا و سیمای بانه روز چهار‌شنبه ۱۸مردادماه ۹۶خود را حلق‌آویز کرد که متأسفانه جان سپرد.
اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/dcb50665-1fbd-45c9-a81a-f8c50c68089d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات