728 x 90

اعتراف به آمار دردناک نجات یافتگان از خودکشی توسط رئیس سازمان بهزیستی رژیم

انوشیروان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی رژیم آخوندی
انوشیروان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی رژیم آخوندی
انوشیروان محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی رژیم در مورد «اورژانس اجتماعی» به آمار دردناک نجات یافتگان از خودکشی اعتراف کرد و گفت: ... .. در سال 95 توانستیم از 4440مورد خودکشی جلوگیری کنیم. این در حالی است که این آمار در سال 95 به بیش از 5300مورد رسید.

بیشتر بخوانید:
 

دختر آبادانی با پریدن از پل به زندگی خود پایان داد

به گزارش اهالی منطقه ذولفقاری آبادان روز سه‌شنبه ۷شهریور دختر جوانی خود را از روی پل ذولفقاری به پایین پرتاب کرد و جان باخت. جسد این دختر جوان ساعتهایی بعد از آب گرفته شد، علت خودکشی مشکلات خانوادگی عنوان شده است.

بی‌تردید موج فزاینده خودکشیها و خودسوزیها در اثر فقر، تحقیر و ناامیدی است. حکومتی که به هرگونه نیاز و مطالبه شهروندی و رفاهی و تفریحی با سرکوب و خشونت پاسخ می‌دهد، مسئول همه این نابسامانیها در جامعه ایران است.

خودکشی دختر جوان ۱۸ساله در بانه

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک دخترجوان ۱۸ساله بانه‌ای به‌نام دلسوز سلیمی ساکن خیابان «اماکن»، روز دوشنبه ۶شهریور ۹۶ خود را درخانه‌اش حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.

اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست، بسیاری از خودکشی‌ها در ایران تحت حاکمیت آخوندها به‌دلیل سرکوب و خفقان از یک سو و فقر و محرومیت اقتصادی از سوی دیگر صورت می‌گیرد.

مردم ایران ازگسترش پدیده خودکشی که شالوده‌ی حاکمیت ننگین ولایت فقیه است، به‌عنوان سونامی خودکشی یاد می‌کنند. بنا‌ به آمارهای جهانی ایران آخوندزده در میان کشورهایی است که از بالاترین آمار خودکشی برخوردار است.

خودکشی با حلق‌آویز کردن خود

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان ۳۸ساله اهل کوچه هدایت لاهیجان، روز دوشنبه ۶شهریور ۹۶ خود را در خانه‌اش حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد.

خودکشی با قرص برنج

بنا‌ به گزارشهای دریافتی روز پنجشنبه ١٩مرداد ۹۶، یک زن ٥٠ ساله به‌نام صورت حسینی در شهرستان دالاهو در استان کرمانشاه؛ به‌دلیل مشکلات خانوادگی و فقر اقدام به خودکشی کرد و متأسفانه جان باخت.

این زن هموطن کرد مادر ٨فرزند نیز بوده از طریق خوردن قرص به زندگی خود پایان داده است. طی دو هفته گذشته ٥زن و دختر هموطن کرد به زندگی خود پایان داده‌اند.

خودکشی یک مادر در دیواندره

یک زن اهل دیواندره روز پنجشنبه ۱۹مرداد ۹۶ خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد. این زن ”فریده ویسی“ نام داشت. فرزند ١٦ساله این زن به نام ”بهنام ویسی“ نیز چند ماه پیش خود را حلق‌آویز و به زندگی خود پایان داده بود.

خودکشی یک جوان سنندجی در بانه

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان ۲۶ساله اهل سنندج در محله صدا و سیمای بانه روز چهار‌شنبه ۱۸مردادماه ۹۶ خود را حلق‌آویز کرد که متأسفانه جان سپرد.

اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست، اما بسیاری از خودکشی‌ها در ایران تحت حاکمیت آخوندها به‌دلیل سرکوب و خفقان از یک سو و فقر و محرومیت اقتصادی از سوی دیگر صورت می‌گیرد.

بنا‌ به آمارهای جهانی ایران آخوندزده در میان کشورهایی است که از بالاترین آمار خودکشی برخوردار است.

خودکشی جوان ۳۸ساله گیلانی

بنا‌ به گزارشهای دریافتی یک جوان ۳۸ساله اهل کوچه هدایت لاهیجان، روز دوشنبه ۶شهریور ۹۶ خود را در خانه‌اش حلق‌آویز کرد، متأسفانه جان سپرد.

اطلاعی از انگیزه او برای خودکشی در دست نیست، بسیاری از خودکشی‌ها در ایران تحت حاکمیت آخوندها به‌دلیل سرکوب و خفقان از یک سو و فقر و محرومیت اقتصادی از سوی دیگر صورت می‌گیرد.

خود سوزی یک زن در نهاوند

روز یکشنبه ۲۹مرداد ۹۶یک زن در نهاوند با ریختن بنزین بر روی خود اقدام به خودسوزی.

۲۴

مرداد ۹۶ - خودسوزی اعتراضی در مقابل شهرداری منطقه ۱۶تهران


ساعت ۱۴ ظهر روز سه‌شنبه ۲۴مرداد ۹۶ یک پیمانکار شهرداری در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتش در مقابل در اتاق رئیس مالی شهرداری منطقه ۱۶تهران اقدام به خودسوزی کرد. وی که حالش وخیم گزارش شده در بیمارستان بستری است.

بنا‌ به گزارشهای منتشر شده وی ظهر روز سه‌شنبه بعد این‌که رئیس مالی شهرداری به او گفت برای دریافت مطالباتش باز هم باید صبر کند، خود را به آتش کشید.

۲۱مرداد ۹۶ - خودسوزی هولناک در مقابل شهرداری رژیم در قم


فردی به نشانه اعتراض در مقابل شهرداری منطقه دو رژیم در قم دست به خودسوزی زد. گردانندگان شهرداری رژیم در قم ضمن تآئید این خودسوزی مدعی شدند حال عمومی وی در بیمارستان رضایت بخش است. اکنون خطر جانی فرد برطرف شده و زیر نظر پزشکان است و نماینده شهرداری در آن بخش حضور دارد“.

۲۰مرداد ۹۶ - روز جمعه ۲۰مرداد نیز یک زن جوان اهل جیرفت بر اثر فشارهای ناشی از فقر در مقابل یک نانوایی در بم خود را به آتش کشید.

۱۹مرداد ۹۶ - یک زن اهل دیواندره روز پنجشنبه ۱۹مرداد ۹۶خود را حلق‌آویز کرد و متأسفانه جان سپرد. این زن “فریده ویسی ”نام داشت. فرزند ١٦ساله این زن به نام “بهنام ویسی ”نیز چند ماه پیش خود را حلق‌آویز و به زندگی خود پایان داده بود. خاطرنشان می‌شود طی هفته گذشته ٣ زن در (دهگلان) و دیواندره به زندگی خود پایان داده‌اند.

۲۱تیر ۹۶ - دو هموطن کرد در شهرهای مهاباد و دیواندره با حلق آؤیز کردن به زندگی خود پایان دادند.

۲۲تیر ۹۶ - دو مرد جوان دراهواز با حلق‌آویز کردن خود اقدام به خودکشی کردند که متأسفانه هر دو جوان جان باختند.

۱۵تیر ۹۶ - یک مرد ۳۵ساله در کوی پیام نور دزفول دست به خودکشی زد و متأسفانه جان باخت. انجام شد. علت خودکشی این مرد ۳۵ساله مشکلات خانوادگی عنوان شده است.

۱۴تیر ۹۶ - یک دختر ۱۵ساله لاهیجانی به قصد خودکشی خود را از روی پل بازکیاگوراب لاهیجان‌ به پایین پرت کرد و روی یک خودروی عبوری افتاد.

۱۴تیر ۹۶ - دختر ۱۵ساله اهوازی با پریدن به داخل رود کارون با هدف خودکشی به زندگی خود پایان داد.

۱۳تیر ۹۶ - ساعت ۲ و ۳۰دقیقه بامداد یک خانم ۳۶ساله در یکی از روستاهای آمل با ریختن بنزین به روی خود دست به خودسوزی زد.

۶تیر ۹۶ - یک پزشک اهل روانسر به نام ”حمید مظفری“ فرزند ملا محمد رشید، اقدام به خودکشی کرد و جانش را از دست داد.

۵تیر ۹۶ - یک زن جوان اهل دیواندره که یک‌شنبه هفته گذشته اقدام به خودسوزی کرده بود، در یکی از مراکز درمانی شهر تبریز جان باخت. نام وی“شادی منصوری“ ۲۳ساله بود که یک نوزداد ١٩ماهه نیز داشت.

۴تیر ۹۶ - یک زن جوان در سردشت، دست به خودسوزی زد. این زن جوان ۲۳ساله که بریوان محمدی' نام داشت به بیمارستان منتقل شد ولی گفته می‌شود به‌علت شدت سوختگی احتمال مرگ وی زیاد است.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/4d528aa8-d53f-47cb-b574-56188c8f8676"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات