728 x 90

آخوند احمدی شاهرودی: در واقع حکم اصلی (قتل‌عام سال ۶۷) از سمت خمینی بود

قتل عام
قتل عام
واکنشهای هراسان و تدافعی رژیم ولایت‌فقیه در قبال جنبش دادخواهی شهیدان قتل‌عام ۶۷ و بحران درونی رژیم بر سر این جنایت بزرگ ادامه دارد.

نیروی تروریستی قدس، در همین رابطه آخوند جلادی به نام احمدی شاهرودی را به صحنه آورد تا بعد از یک سال از انتشار فایل صوتی منتظری، به خیال خود آن را زیر سؤال ببرد اما اظهارات این آخوند خون آشام، گوشه‌های دیگری از ابعاد کشتار و جنایت علیه بشریت در خوزستان و هراس شدید خمینی و دربار او از اعتراض منتظری در آن زمان را برملا می‌کند.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس می‌نویسد: شخصی که آیت‌الله منتظری در نوار معروفی که سال گذشته منتشر شد از او نام برد، در اولین گفت‌وگویش از ناگفته‌های دیدارش با منتظری و حکم خمینی در سال ۶۷ پرده برداشت. احمدی شاهرودی گفت: منتظری برای مخالفت با حکم خمینی از پیش آماده بود تا این حرف را زدم دیدم آیت‌الله منتظری از جا بلند شد و نامه‌یی به من نشان داد که همان نامه معروف درباره اعدامها بود و گفت اصلاً من حکم خمینی را قبول ندارم.

این آخوند جلاد که در آن زمان نمونه‌هایی از جنایتهای همدستانش را نقل کرده و به همین دلیل از سوی نیروی تروریستی قدس مورد بازخواست قرار گرفته است، به نحو ترسانی می‌گوید: ایشان قبل از این‌که من پیشش بروم آماده بوده است. من تاثیری در موضع آیت‌الله منتظری نداشتم.
آخوند احمدی شاهرودی: در واقع حکم اصلی (قتل‌عام سال ۶۷) از سمت خمینی بود
 آخوند احمدی شاهرودی: در واقع حکم اصلی (قتل‌عام سال ۶۷) از سمت خمینی بود
آخوند احمدی شاهرودی به خبرگزاری نیروی تروریستی قدس گفت:‌ ما وارد کارآموزی قضایی شدیم و پس از یک ماه کارآموزی ابلاغیه قضایی رسمی برای ما صادر شد. من اواسط سال 62 حاکم شرع کل استان خوزستان شدم و حکم حاکم شرعی من تا اواخر سال 67 ادامه داشت و در آن زمان من هر روز به شهرها و شهرستانهای خوزستان سر می‌زدم. از اهواز گرفته تا دزفول، مسجد سلیمان، بهبهان، شوش و‌ آبادان در آن زمان در روز شاید به 100پرونده رسیدگی می‌کردم.

این آخوند جلاد اضافه می‌کند: کسانی که پافشاری سر موضع داشتند حکمشان اعدام بود و ما هم حکم را اجرا کردیم. البته ما حکم ندادیم بلکه تشخیص موضوع و مصداق کردیم.

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس در این قسمت از مصاحبه ناگزیر شده برای نخستین بار سند دستخط خمینی که مدرک غیرقابل انکار فرمان نابودی جمعی و نسل‌کشی مجاهدین برای هر دادگاه و مرجع بین‌المللی است را به چاپ برساند. چرا که آخوند جلاد احمدی شاهرودی، در هراس از عدالت و کیفر جنایاتش، مرتب تکرار می‌کند: «البته ما حکم ندادیم بلکه تشخیص موضوع و مصداق کردیم. در واقع حکم اصلی از سمت خمینی بود».
 حکم خمینی در مورد قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال 67ـ سند غیرقابل انکار جنایت

حکم خمینی در مورد قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال 67ـ سند غیرقابل انکار جنایت

 
درباره این هراس جلادان، آخوند خون‌آشام علی فلاحیان به ترس و هراس آخوند جلاد ابراهیم رئیسی اشاره کرده و در مصاحبه اخیر خود می‌گوید:
فلاحیان: آره بنده خدا هر چی می‌گفت من حکم ندادم حکمشون قبلاً صادر شده اصلاً کسی گوش به حرفش نمی‌دادند می‌گفتند نه شما و فکر هم می‌کردند اونها بیگناه‌اند خب اونها آدم کشته بودند حکمشون این بود اصلاً محارب بودند اگر ما اونها رو نمی‌گرفتیم نمی‌کشتیم که یک کشوری نبود مملکتی نبود این حرف من نیست حرف امامه حرف همه بزرگانه.