728 x 90

اعدام یک زندانی در ملأعام در فرخ شهر در چهارمحال و بختیاری

اعدام در چهار محال بختیاری
اعدام در چهار محال بختیاری
دژخیمان خامنه‌ای صبح روز یکشنبه 15مرداد 96 در یک اقدام ضدمردمی جوانی را، در محل بوستان سرچشمه فرخشهر در چهارمحال و بختیاری در ملأعام اعدام کردند.

وی که 30سال سن داشت با نام اختصار (الف. ر) معرفی شده است.

بیشتر بخوانید:
 

اعدام دو زندانی در زندان مرکزی ارومیه

دژخیمان خامنه‌ای سحرگاه روز شنبه 14مرداد 96، دو زندانی را در زندان مرکزی ارومیه اعدام کردند.

اسامی این زندانیان که روز جمعه جهت اجرای حکم اعدام به سلولهای انفرادی منتقل شدند عبارتند از ”سعید پورهرمزی“ اهل نقده و ”حسین شاهی“ اهل ارومیه.

اعدام سه زندانی در زنجان و کرمانشاه

رژیم ضدبشری آخوندی سه زندانی را در زندانهای زنجان و کرمانشاه بدار آویخت.

اسامی دو تن از این زندانیان که روز سه‌شنبه سوم مرداد 96 در زنجان اعدام شدند عبارتند از «جلیل دادیاروند» و «محمدعلی یاری». جلیل دادیاروند که متاهل بود و یک دختر ۴ساله داشت از سال 92 در زندان در انتظار حکم اعدام بود.

رژیم ضدبشری آخوندی همچنین در همین روز یک زندانی دیگر را به نام عمران عسکر دشت که حدوداً ۳۱ساله و اهل همدان بود در کرمانشاه بدار آویخت.

خاطرنشان می‌شود رژیم ضدبشری آخوندی روز چهارشنبه چهارم مرداد 96 نیز 6زندانی را در شهرهای گچساران، بابل، نوشهر، ارومیه و مهاباد بدار آویخت.

اعدام یک جوان در ملأعام در شهرستان جویبار

دژخیمان خامنه‌ای روز سه‌شنبه ۱۰مرداد ماه ۹۶ یک جوان به نام (ح-س) را در شهرستان جویبار در ملأعام بدار آویختند. رژیم آخوندی در روزها و هفته‌های گذشته در وحشت از گسترش حرکت‌های اعتراضی و به‌ویژه گوشمالی مزدوران و آخوندهای حکومتی توسط جوانان در سراسر کشور اعدام را افزایش داده است.

ماشین اعدام و شکنجه رژیم آخوندی بعد از نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری شتاب بیشتری به خود گرفته و تنها در ماه ژوییه ۲۰۱۷ در یک رکورد کم سابقه ۱۰۱زندانی حلق‌آویز شده‌اند. شمار واقعی اعدامها بسا بیشتر است و این آمار اعدامهای مخفیانه را شامل نمی‌شود.

نکته قابل‌توجه این‌که عمده اعدام شدگان جوان بودند. دو جوان ۲۴ و ۲۷ساله در تربت حیدریه (اعدام در ملأ عام)، یک زن ۲۵ساله در بابل، یک جوان ۲۴ساله در کرمان، دو جوان ۲۶ساله در همدان، یک جوان ۲۸ساله در زابل، یک جوان ۲۸ساله در گوهردشت کرج در این شمارند. در یک نمونه تکاندهنده، یک نوجوان تبعه پاکستان که در ۱۳سالگی دستگیر شده بود، پس از هشت سال حبس در زندان زاهدان بدار آویخته شد. جواد میر که در روز دوم مرداد در زندان مرکزی اصفهان اعدام شد نیز به هنگام بازداشت کمتر از ۱۸سال سن داشت. بنا‌ به اذعان مقامات و رسانه‌های رژیم ۵۰۰۰زندانی ۲۰ تا ۳۰ساله در معرض اعدام قرار دارند (خبرگزاری حکومتی مهر-۳آذر ۹۵).